۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1285
  • 18 فوریه 2020 - 19:36
  • 172 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : صادقی
  • منبع : کشکوخبر
یک ماه زودتر از پایان سال تحقق یافت

یک ماه زودتر از پایان سال تحقق یافت

مدیر مجتمع مس سرچشمه از تحقق برنامه تولید سالانه ذوب مجتمع مس سرچشمه یک ماه زودتر از پایان سال خبر داد.

به گزارش کشکوخبر به نقل از مس پرس، حسین احمدی با اعلام این خبر اظهار کرد: به حول و قوه الهی و با کمک همکاران امور ذوب در مجتمع مس سرچشمه، برگ زرین دیگری به افتخارات امور ذوب مجتمع مس سرچشمه افزوده شد و توانستیم برنامه پیش‌بینی‌شده تولید سال جاری که ۲۱۴ هزار و ۷۰۰ تن آند بود را در ساعت ۲۳ شب ۲۵ بهمن‌ماه محقق کنیم.
وی با بیان اینکه برنامه تولید آند مجتمع مس سرچشمه برای سال ۹۸ با توجه به توقف ها به میزان ۲۱۴ هزار تن پیش‌بینی شده بود، عنوان کرد: خدا را شاکریم همکاران ما در ذوب مس سرچشمه سنگ تمام گذاشتند و موفق شدیم یک ماه قبل از پایان سال به این عدد تولید برسیم که در اینجا جا دارد از تلاش و زحمت کلیه همکاران امور ذوب تشکر کنم.
احمدی خاطرنشان کرد: اگر همین روند را داشته باشیم و طبق برنامه پیش برویم قطعاً از مرز ۲۳۰ هزار تن عبور خواهیم کرد که عدد بسیار خوبی در تولید آند مس در کشور به شمار می‌رود.
مدیر مجتمع مس سرچشمه با اشاره به اینکه دومین سالی است که زودتر از موعد به رکورد تولید رسیده‌ایم، تصریح کرد: در سال ۹۷ نیز برنامه تولید مس سرچشمه ۱۸۱ هزار تن بود که موفق شدیم اواخر بهمن‌ماه به تولید برسیم و انتهای سال ۹۷ به عدد تولید ۲۰۱ هزار تن دست یابیم که امسال تاکنون این مقدار ۱۴ هزار تن افزایش پیدا کرده و امیدواریم تا پایان سال حداقل ۳۰ هزار تن نسبت به تولید سال قبل افزایش داشته باشیم.
احمدی در خصوص عوامل این رکوردزنی در امور ذوب مس سرچشمه توضیح داد: اولین عامل بحث تغییر تکنولوژی بود که پس از سال‌ها در سال ۹۶ موفق شدیم تکنولوژی ذوب را از کوره‌های ریورب به فلش تغییر دهیم و این کار به‌صورت موفقیت‌آمیز انجام گرفت که جا دارد از همکاران توسعه که ما را در این زمینه یاری کردند تشکر کنم و عامل دوم نیز تلاش، پشتکار و اهتمام همکاران ما در امور ذوب بود که سبب شد ما به این موفقیت دست پیدا کنیم.
مدیر مجتمع مس سرچشمه همچنین درباره پیش بینی تولید سال آینده در مجتمع مس سرچشمه نیز گفت: سال آینده با توجه به شرایط شرکت مس و مسئله کمبود کانس که با آن مواجه هستیم که البته با توجه به راه‌اندازی طرح‌های توسعه امیدواریم مشکل حل شود اما در شرایط فعلی با توجه به موجودی کنسانتره تولید ذوب برای سال آینده ۲۱۵ هزار تن پیش بینی شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*