۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1422
  • 03 مارس 2020 - 15:02
  • 1004 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : خلیلی
  • منبع : کشکوخبر
تشکیل ستاد پیشگیری از ویروس کووید ۱۹ در کشکوئیه

تشکیل ستاد پیشگیری از ویروس کووید ۱۹ در کشکوئیه

محمدصادق محسنی مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه کشکوئیه از تشکیل ستاد پیشگیری از ویروس کووید 19 خبر داد.

کشکوخبر/به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه کشکوئیه، محمدصادق محسنی مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه کشکوئیه از تشکیل ستاد پیشگیری از ویروس کووید ۱۹ خبر داد.

محسنی با اعلام این خبر افزود: با تایید خبر ورود ویروس کرونا به ایران از سوی وزارت بهداشت در اسرع وقت ستاد پیشگیری و مبارزه با این ویروس در آموزش و پرورش منطقه کشکوئیه با حضور رئیس آموزش و پرورش منطقه، کارشناس سلامت منطقه و دیگر کارشناسان این اداره تشکیل جلسه داده و تصمیمات لازم را اتخاذ کرد.

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه کشکوئیه با اشاره به اقدامات ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس در آموزش و پرورش منطقه کشکوئیه اظهار کرد: از جمله اقدامات انجام شده ضدعفونی و گندزدایی کلیه مدارس، کلاس ها و سطوحی که دانش آموزان با آن تماس دارند، ضدعفونی روزانه سرویس های بهداشتی، اتاق ها و سالن های اداری آموزش و پرورش و ضد عفونی مکان های عمومی که تجمع در آن ها زیاد است، می باشد. همچنین مواد ضدعفونی کننده، پوستر و بنر های آموزشی و هشدار دهند توسط کارشناسی سلامت این منطقه قبل از ورود این ویروس به کشور تهیه شده و آموزش های لازم در این خصوص به همکاران داده شده است.

محسنی یادآور شد: با توجه به اینکه این ویرووس برای بیماران خاص و بیماری های زمینه ای خطرناک است، با هماهنگی های صورت گرفته با رئیس آموزش و پرورش منطقه از ساعات حضور این عزیزان در محل کار کاسته شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*