۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1483
  • 05 آوریل 2020 - 6:47
  • 864 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : خلیلی
  • منبع : کشکوخبر
دستیگری عاملان ضرب و جرج پرسنل اورژانس ۱۱۵ رفسنجان در کمترین مدت

دستیگری عاملان ضرب و جرج پرسنل اورژانس ۱۱۵ رفسنجان در کمترین مدت

ضاربین پرسنل اورژانس ۱۱۵ رفسنجان که اخیرا نیز شامگاه ۱۵ فروردین ماه در ساعت ۲۳:۰۱ تلاشگران اورژانس را مورد ضرب و جرح قرار داده بودند با همکاری نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان در کمترین زمان ممکن دستگیر شدند.

کشکوخبر/به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دکتر سید محسن مرتضوی ضمن اعلام این خبر اعلام نمود 

 در شامگاه ۱۴فروردین ماه پرسنل پایگاه اول شهری اورژانس ۱۱۵ در حین انجام ماموریت توسط افرادی مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. بر همین اساس با پیگیری جناب سرهنگ کریمی موضوع دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت و با تلاش معاونت اجتماعی و پلیس اطلاعات عوامل ضرب و جرح پرسنل ۱۱۵ در کمتر از۲۴ ساعت دستگیر شدند.

اورژانس ۱۱۵ از جناب سرهنگ کریمی، همه زحمتکشان نیروی انتظامی، پلیس راهور و پلیس راه که همیشه یار و یاور اورژانس ۱۱۵ بوده و باعث توفیق خدمت بهتر و بیشتر به همشهریان عزیز را برای همکاران اورژانس ۱۱۵ فراهم می نمایند؛تشکر کرده و سالی سرشار از آرامش و سلامتی برای همه این عزیزان از درگاه خداوند مسئلت می نماید.

دکتر مرتضوی در پایان افزود از دادستان محترم تقاضا داریم با موارد این چنینی با شدت برخورد گردد تا ضمن جلوگیری از تکرار موارد مشابه در شرایط بحران کرونا که تعداد ماموریت های اورژانس ۱۱۵ چندبرابر شده است باعث دلگرمی شاغلین در این حوزه گرد.

/پایان پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*