۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1507
  • 06 آوریل 2020 - 22:40
  • 389 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : خلیلی
  • منبع : کشکوخبر
تعداد مبتلایان به کرونا در رفسنجان به ۴۴ نفر رسید

تعداد مبتلایان به کرونا در رفسنجان به ۴۴ نفر رسید

احمد جمالزاده گفت: با مثبت شدن تست کرونای شش نفر، تعداد موارد مثبت کرونا در رفسنجان به ۴۴ نفر رسید.

به گزارش خبرنگار کشکوخبر واحد رفسنجان، احمد جمالزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تشریح آخرین وضعیت ویروس کرونا در رفسنجان اظهار کرد: با مثبت شدن تست کرونای ۱ آقای ۷۴ ساله و ۵ خانم ۳۰، ۳۳، ۴۲، ۶۴ و ۷۰ ساله تعداد موارد مثبت کرونا در رفسنجان به ۴۴ نفر رسید.

وی فزود: از مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در رفسنجان تا کنون ۶ نفر از پرسنل بهداشت و درمان و ۵ نفر از کسبه شهرستان بوده اند.

جمالزاده خاطر نشان کرد: از میان افراد خانواده مبتلایان به کرونا حداقل یک نفر علائم خفیف داشته اند و تاکنون ۵ مورد از مبتلایان، خانوادگی درگیر ویروس کرونا بوده اند.

وی ادامه داد: بیماران اخیر که تست کرونای مثبت داشتند نه با مسافر ارتباط داشتند و نه مسافرت رفتند که متاسفانه این امر نشان از بومی شدن شیوع ویروس کرونا دارد که حاصل عملکرد و رفتار مردم در میزان رعایت نکردن نکات و محدودیت ها می‌باشد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: با فوت یک نفر دیگر ، مجموعا تا ظهر امروز ۱۸ فروردین ماه، ۱۱ نفر بر اثر ابتلا به کرونا ویروس در رفسنجان و انار فوت کرده اند که همگی پیش از آن به بیماری زمینه ای نیز مبتلا بودند.

وی تصریح کرد: با بهبود و ترخیص یک نفر از مبتلایان بستری شده در مجموع ۱۴ نفر تا امروز بهبود یافته و ترخیص شده اند و ۳ نفر در ICU و ۵ نفر در بخش ، مراحل درمان خود را سپری می‌کنند.

جمالزاده گفت: تا کنون در رفسنجان ۲۲مرد و ۲۲ زن به کرونا مبتلا شده اند و از ابتدا تا کنون ۱۸۲ مورد مشکوک به کرونا داشته ایم.

وی یادآور شد: اختلاف آماری میان موارد ذکر شده و مجموع مبتلایان اختصاص به مبتلایانی دارد که بستری نشده و به صورت سرپایی ویزیت شده و در خانه مراحل درمانی خود را سپری می‌کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*