۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1516
  • 07 آوریل 2020 - 22:34
  • 362 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : خلیلی
  • منبع : کشکوخبر
بیمار ۹۵ ساله رفسنجانی کرونا را شکست داد

بیمار ۹۵ ساله رفسنجانی کرونا را شکست داد

چهارم فروردین ماه امسال خانم ربابه سیدمحمودی اهل رفسنجان و 95 ساله با حال عمومی بد بستری و با اعلام مثبت شدن تست کرونای وی بستری و درمان آغاز شد و توانست کرونا را شکست بدهد.

چهارم فروردین ماه امسال خانم ربابه سیدمحمودی اهل رفسنجان و ۹۵ ساله با حال عمومی بد بستری و با اعلام مثبت شدن تست کرونای وی، بستری و درمان آغاز شد و توانست کرونا را شکست بدهد.

به گزارش کشکوخبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان دکتر سید محسن موسوی فرد متخصص بیماری های عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اظهار کرد:

خانم سیدمحمودی ۱۵ روز پیش در ۴ فروردین با حال عمومی بد بستری شد و سی تی اسکن وی از ریه انجام شد.

وی با اشاره به اینکه این فرد دارای بیماری زمینه ای دیابت و آلزایمر است و داروی ضد این بیماری ها را مصرف می کند بیان کرد:

با انجام تست کرونا، دو روز پس از بستری این بیمار، جواب تست مثبت اعلام و درمان را شروع کردیم همچنین توسط دکتر محسن میرزایی مشاوره قلب و اکو از وی انجام شد که مشخص شد ایشان نارسایی قلب راست و چپ دارند.

دکتر موسوی تصریح کرد: درمان کرونا را شروع کردیم؛ در طی ۱۵ روز وضعیت اکسیژن این بیمار خوب شد و امروز با ادامه اکسیژن تراپی مرخص شدند و در خانه به ادامه درمان می پردازد.

وی از همکاران و کادر درمانی که در درمان این شخص جهادی عمل کرده و از هیچ تلاشی فروگذار نکردند قدردانی و تشکر کرد و از مردم درخواست کرد:
ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت نکات بهداشتی، از مواد شوینده و ماسک و دستکش استفاده کنند تا بر این ویروس غلبه کنند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*