۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1519
  • 07 آوریل 2020 - 23:10
  • 708 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : خلیلی
  • منبع : کشکوخبر
فعالیت ۳۶ کارگاه تولید ماسک در رفسنجان در قالب طرح  ( شهیدحاج قاسم سلیمانی )

فعالیت ۳۶ کارگاه تولید ماسک در رفسنجان در قالب طرح ( شهیدحاج قاسم سلیمانی )

طرح "شهیدحاج قاسم سلیمانی" با راه اندازی ۳۶ واحد تولید ماسک در رفسنجان در حال اجراست و روزانه ۱۲ هزار ماسک تولید و به دست مردم می رساند.

به گزارش خبرنگار کشکوخبر واحد رفسنجان امروز ۱۹ فروردین با حضور مسئولین از جمله فرماندار، امام جمعه، رئیس اداره آموزش و پرورش، رئیس کمیته امداد امام خمینی و دیگر مسئولان از کارگاه مرکزی خیاطی موکب خاتم الانبیاء (ص) شهرستان رفسنجان زیر نظر این طرح جهادی بازدید به عمل آمد.

از ۱۶اسفند ماه سال گذشته با همت خادمان این موکب ۳۶ کارگاه تولید ماسک رایگان با نام ” شهید حاج قاسم سلیمانی ” در این شهرستان راه اندازی شده که در مجموع در این کارگاه ها روزانه بالغ بر ۱۲ هزار ماسک تولید و در شهر و روستاهای رفسنجان توزیع می شود.

این کارگاه ها در سطح شهر رفسنجان، منطقه نوق، کشکوئیه و … در حال فعالیت هستند.

همچنین با همت ۱۰۰ خادم این موکب معابر، تصفیه کننده های آب، درب مغازه ها، خودپردازها، خیابان ها، روستاها، اماکن عمومی، پارک ها و دیگر مکان ها را روزانه با ۳۵ تا ۵۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده گندزدایی می کنند.

همچنین در حاشیه این بازدید ها دومین محموله کمک که توسط موکب خاتم الانبیاء رفسنجان جمع آوری شده است به سیل زدگان جنوب استان کرمان ارسال شد.

این کمک ها شامل ۳هزار آب معدنی، تن ماهی به مبلغ ۱۰میلیون تومان، لوازم بهداشتی به مبلغ ۵ میلیون تومان، لباس های بسته بندی شده و نان خشک به همت خیریه خبازان شهرستان رفسنجان است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*