۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1717
  • 08 جولای 2020 - 1:06
  • 630 بازدید
  • ارسال توسط :
برای ادامه زندگی در بحران کرونا باید رفتار را تغییر دهیم

برای ادامه زندگی در بحران کرونا باید رفتار را تغییر دهیم

رییس دانشگاه‌ علوم‌ پزشکی کرمان هم در این آیین گفت: باید در بحران کرونا رفتار را عوض کنیم تا هم کار را ادامه دهیم‌ و هم با این بیماری  مقابله کنیم‌. حمیدرضا رشیدی تصریح کرد:  از ابتدای شیوع‌ کرونا همه مردم، کادر درمان و مسئولین در دنیا شوک وارد شد و همه آن را جدی […]

رییس دانشگاه‌ علوم‌ پزشکی کرمان هم در این آیین گفت: باید در بحران کرونا رفتار را عوض کنیم تا هم کار را ادامه دهیم‌ و هم با این بیماری  مقابله کنیم‌.
حمیدرضا رشیدی تصریح کرد:  از ابتدای شیوع‌ کرونا همه مردم، کادر درمان و مسئولین در دنیا شوک وارد شد و همه آن را جدی می گرفتند و همه افراد خود را سهیم‌ می دانند و وارد عرصه مبارزه با این بحران‌ به میدان‌ آمدند و به لحاظ معنوی و مادی کادر درمان و قشر آسیب پذیر را پشتیبانی کردند.
وی با بیان اینکه وظیفه ما عملیات درمانی بود اما‌ هر بحرانی به طبع منحصر به فعالیت یک سازمان‌ خاص نیست  و از عهده آن‌ بر نمی آید گفت: می طلبد همه مسئولان اداری و مردم‌ همراهی کنند که در نتیجه باعث‌ می شود به پیروزی نائل شویم‌.
رشیدی تصریح کرد: با توجه به اینکه در شرایط بحران کرونا چرخ زندگی و چرخ فعالیت‌ های اداری، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی باید بچرخد این مسئله نباید به فراموشی سپرده شود و مسائل بهداشتی باید رعایت‌ شود ‌.
وی توصیه کرد: پروتکل‌ های بهداشتی  رعایت شود هرچه سخت گیری شود به نفع همه است‌ رفتار ما باید عوض شود و معلوم نیست‌ تا کی باید این شرایط را تحمل کرد بحران کرونا مضاعف بر مسائل و مشکلات دیگر شده و راهی جز صبر و رعایت نکات‌ بهداشتی نیست و باید رفتار را عوض کنیم تا هم کار را ادامه دهیم‌ و هم با ویروس کرونا مقابله کنیم‌.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه ترس این‌ است که شیوع بیماری بیشتر شود ‌خاطرنشان کرد:  در ابتدا در کرمان با بحران‌ شیوع ویروس مواجه نبودیم اما‌ در حال حاضر استان‌ کرمان‌ به ویژه منطقه جنوب استان از بحران شدید ویروس رنج می برد لذا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نکات‌ بهداشتی باید از ابتلا و شیوع این ویروس جلوگیری کنیم‌.
وی ادامه داد: شرکت‌ ها و بنگاه های اقتصادی در این شرایط در مقابله با ویروس کرونا حمایت های شایسته ای ارائه کردند که جای تقدیر دارد به خصوص شرکت مس، گل گهر و گهر زمین  دانشگاه علوم‌ پزشکی را در بخش زیرساختی‌ حمایت و تقویت کردند .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*