۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1720
  • 08 جولای 2020 - 1:14
  • 303 بازدید
  • ارسال توسط :
مدیرعامل‌ جمعیت‌ هلال احمر استان‌ کرمان گفت: فعالیت‌ اصلی این نهاد نجات‌ جان‌ انسان‌ ها و اقدامات‌ بشردوستانه بدون نگاه سیاسی است.
رضا فلاح در آئین‌ گشایش نمایشگاه … بیان کرد: امروز جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ در بیش‌ از ۱۸۹‌ کشور در حوزه‌ های مختلف آموزش‌ های همگانی، درمان، جوانان و داوطلبان فعالیت می کند.
مدیر عامل جمعیت‌ هلال احمر استان‌ کرمان با اشاره به اینکه فعالیت‌ اصلی این‌ نهاد امداد و نجات، نجات جان انسان و اقدامات‌ بشردوستانه در هر چایی‌ از دنیا است که بدون نگاه سیاسی در حال‌ خدمت‌ است تصریح کرد: امداد و نجات ابعاد مختلفی دارد که در هلال‌ احمر در حال پیگیری‌ است؛ امروز بین فرد آموزش دیده امداد و نجات و فرد آموزش‌ ندیده تفاوت وجود دارد زیرا فرد آموزش دیده هم‌ به خود هم به خانواده و دیگران‌ آموزش می دهد که در زمان‌ بروز حوادث چه واکنشی انجام‌ دهند تا کمترین‌ آسیبی را ببینند در حالی که فرد آموزش ندیده در حوادث تمها‌ راه را فرار انتخاب‌ می کند.
فلاح خاطرنشان کرد: آمادگی بعد دیگر در جمعیت هلال احمر است که این‌ آمادگی همراه با آموزش‌ های تخصصی‌ برای امدادگران اجرا می شود؛ بیش از ۳۰‌ هزار داوطلب همه حادثه‌ ها را پوشش می دهند و در خط مقدم پوشش حوادث هستند.
وی گفت: رهبر معظم‌ انقلاب اسلامی فرمودند فرق‌ هلال احمر با دیگر سازمان‌ ها و موسسات‌ کمک رسان مربوط به فوریت‌ هاست و همیشه حالت‌ آماده باش دارند تا موثر و کارگشا باشند لذا این‌ حتلت‌ باید حفظ شود .
فلاح خاطرنشان‌ کرد: امدادگران در هر زمانی‌ از شب و روز، کوه و دشت، جاده، سیل، زلزله و غیره‌ به سرعت خود را برای امداد و نجات جان بشر می رسانند و زمانی لبخند را بر لب می نشاند که جان کسی را نجات دهند و زمانی غم‌ غصه دار می شوند که تکه های پاره پاره بدن‌ افراد را در حوادث بر دوش بگیرند.
وی از شرکت‌ های مس و گل گهر سیرجلن و گهر زمین تشکر و قدردانی کرد که همواره پشتیبان نیروهای امدادی بوده و هستند ادامه داد: در حوادثی که امدادگران در سیل‌ های خوزستان، آق قلا، حوادث کرمانشاه و کرمان حضور داشتند با کمک‌ های این‌ بنگاه‌ های اقتصادی بوده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*