۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1761
  • 22 جولای 2020 - 15:33
  • 1153 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه حفاظتی و ارتقای امنیت بخش کشکوئیه با حضور فرمانده انتظامی و فرمانده سپاه شهرستان رفسنجان و مسئولین شهر و بخش کشکوئیه

جلسه حفاظتی و ارتقای امنیت بخش کشکوئیه با حضور فرمانده انتظامی و فرمانده سپاه شهرستان رفسنجان و مسئولین شهر و بخش کشکوئیه

*صبح امروز/جلسه حفاظتی و ارتقای امنیت بخش کشکوئیه با حضور فرمانده انتظامی و فرمانده سپاه شهرستان رفسنجان و مسئولین شهر و بخش کشکوئیه در محل سالن آموزش و پرورش کشکوئیه برگزار گردید* . 🔻به گزارش *کشکوخبر* ؛در این جلسه در خصوص ارتقای امنیت اراضی کشاورزی و امنیت شهر و بخش کشکوئیه با توجه به نزدیکی […]

*صبح امروز/جلسه حفاظتی و ارتقای امنیت بخش کشکوئیه با حضور فرمانده انتظامی و فرمانده سپاه شهرستان رفسنجان و مسئولین شهر و بخش کشکوئیه در محل سالن آموزش و پرورش کشکوئیه برگزار گردید* .

🔻به گزارش *کشکوخبر* ؛در این جلسه در خصوص ارتقای امنیت اراضی کشاورزی و امنیت شهر و بخش کشکوئیه با توجه به نزدیکی فصل برداشت پسته و ورود کارگران غیربومی به منطقه کشکوئیه بحث شد که مصوبات این جلسه به قرار ذیل می باشد:

✅ *جناب سرهنگ کریمی* :

مردم در این ایام که باتوجه به اپیدمی بیماری کرونا نیز قرار گرفته با پلیس همکاری نمایند و کوچکترین موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

مردم در وهله ی اول باید امنیت انبار نگه داری پسته و باغ پسته خود را تا حد امکان از لحاظ امنیتی محافظت کنند، از جمله امکانات امنیتی دوربین های مداربسته و سامانه جدید مها (مرکز هشدار الکترونیک ناجا) مجهز شود.

از طرفی وانت بار ها می توانند جهت امنیت بیشتر به جی پی اس متصل گردند تا در زمان وقوع حادثه بتوانند موقیعت یابی ماشین خود را بررسی و سارقین را ردیابی نمایند.


✅ *جناب سرهنگ پساوند* :

راه اندازی گشت های رضویون متشکل از ۵ گروه پنج نفره در بخش کشکوئیه از دهم مرداد ماه تا پایان فصل برداشت پسته با همکاری دهیاران هر روستا و شهرداری کشکوئیه

با سختگیرانه ترین پروتکل های بهداشتی در خصوص کارگران فصلی برخورد خواهد شد.
✅ *بخشدار کشکوئیه* :

دهیار هر روستا موظف است جلسه ایی متشکل با فرمانده پاسگاه انتظامی کشکوئیه،شورای روستای خود جهت برنامه ریزی برای کارگران فصلی و مانع از رها سازی کارگران فصلی تشکیل دهد  و هر باغدار و صاحب باغ موظف است  کارگران غیر بومی را در محل باغ اسکان دهد  و در کنار آن انتخاب نگهبان اراضی منطقه خودو توجیه کردن فرد نگهبان در این جلسه در دستور کار خود قرار دهند.

سعی شود برای کارگران فصلی و غیربومی هر مالک و سر کارگر مکانی خارج از شهر و روستا جهت اسکان موقت به کارگران مکانی تهیه نماید و جهت ارزاق روزانه خود پیگیر این گونه مسائل باشد؛تا از پروتکل بهداشتی تا حد امکان رعایت شود و از ورود افراد غیر بومی به مغازه داران و کسبه شهر ممانعت گردد.

کشاورزان محترم بخش و شهر کشکوئیه سعی کنند با بسیج جهت بکار گیری نیروی بومی برای فصل برداشت محصول راداشته باشند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*