۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1782
  • 26 جولای 2020 - 22:36
  • 557 بازدید
  • ارسال توسط :
طرح تولیدی در کشکوئیه رفسنجان با اعتبار ۷ میلیارد ریال افتتاح شد

طرح تولیدی در کشکوئیه رفسنجان با اعتبار ۷ میلیارد ریال افتتاح شد

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی کارخانه تولید کیک‌ و کلوچه در کشکوئیه رفسنجان به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار کشکوخبر حسین مولا در این‌ آئین‌ اظهار کرد: کسی که این کارخانه را راه اندازی کرده است با هدف اشتغالزایی‌ برای ناشنوایان‌ بوده است ناشنوایانی که نمی توانند صحبت‌ کنند و حرف‌ های دیگران‌ […]

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی کارخانه تولید کیک‌ و کلوچه در کشکوئیه رفسنجان به بهره برداری رسید.
به گزارش خبرنگار کشکوخبر حسین مولا در این‌ آئین‌ اظهار کرد: کسی که این کارخانه را راه اندازی کرده است با هدف اشتغالزایی‌ برای ناشنوایان‌ بوده است ناشنوایانی که نمی توانند صحبت‌ کنند و حرف‌ های دیگران‌ را هم نمی شنوند؛ مجری طرح کارخانه تولید کیک و کلوچه، دیگر ظرفیت های ناشنوایان از جمله دست های زرخیز و اراده محکم‌ آن ها را به کار گرفته است تا رونق و تولید در شهر رفسنجان‌ پویا شود.
رئیس هیئت‌ ناشنوایان‌ استان کرمان افزود: به خانم ترابی مجری این طرح پیشنهاد دادیم در صورتی که بتواند تولید را بالا ببرد و رونق کارخانه و تولید محصولات در انواع مختلف و به شکل انبوه ( کیک و کلوچه، کماچ سهن، قطاب و دیگر شیرینی ها) را مشاهده کنیم قطعاً ناشنوایان سراسر استان کرمان که در ۲۶ هیئت ورزشی در شهرستان های استان عضو هستند را به کار خواهیم گرفت.
وی تصریح کرد: در صورت‌موفقیت‌ این طرح در سراسر ایران شعبه‌ های مختلفی از بسته بندی و فروش تولیدات و محصولات این کارخانه دیگر محصولات مانند پسته راه اندازی و بچه های ناشنوا در هیئت‌ های ورزشی به کار گرفته می شوند.
مولا گفت: رونق بخشی کارخانه تولید کیک و کلوچه کشکوئیه مستلزم‌ حمایت مسئولین‌ است.
وی خاطرنشان کرد: ۳۰۰۰ ناشنوا در استان کرمان‌ زندگی می کنند که از این تعداد ۵۰۰ ناشنوا در شهرستان رفسنجان وجود دارد.
کارخانه تولید کیک و کلوچه هپتینا در کشکوئیه رفسنجان با اعتبار ۷ میلیارد ریال با اشتغالزایی برای ۱۲ نفر که ۹‌ نفر از این‌ افراد ناشنوا هستند توسط شیما ترابی راه اندازی شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*