۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1816
  • 10 آگوست 2020 - 16:19
  • 1391 بازدید
  • ارسال توسط :
افتتاح شعبه خیریه کوثر در بخش کشکوئیه رفسنجان

افتتاح شعبه خیریه کوثر در بخش کشکوئیه رفسنجان

به گزارش خبرگذاری کشکوخبر؛ محسن اسماعیلی صبح امروز در مراسم افتتاح شعبه خیریه کوثر در بخش کشکوئیه رفسنجان اظهار کرد: خیریه از سال ۹۰ در رفسنجان با هدف تهیه جهیزیه برای نیازمندان تاسیس شد که تاکنون قریب به ۹۰۰ مورد جهیزیه به مبلغ ۲ میلیارد ۸۰۰ میلیارد تومان و قریب دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون […]

به گزارش خبرگذاری کشکوخبر؛ محسن اسماعیلی صبح امروز در مراسم افتتاح شعبه خیریه کوثر در بخش کشکوئیه رفسنجان اظهار کرد: خیریه از سال ۹۰ در رفسنجان با هدف تهیه جهیزیه برای نیازمندان تاسیس شد که تاکنون قریب به ۹۰۰ مورد جهیزیه به مبلغ ۲ میلیارد ۸۰۰ میلیارد تومان و قریب دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان وام قرضه الحسنه به نیازمندان پرداخت کرده است.
مسئول خیریه کوثر رفسنجان با اشاره به اینکه خیرین حمایت خوبی از این خیریه داشتند و با تاکید بر اینکه هدف خیریه رقابت نیست، گفت: در سطح شهرستان ۲۱ خیریه وجود دارد که با همدیگر همکاری و ارتباط دارند ضمن اینکه از طریق سایت، نیازمندان واقعی را ثبت کردیم تا از موازی کاری جلوگیری شود در کشکوئیه هم این روند ادامه دارد.
وی خاطرنشان کرد: طی سه سال گذشته ۵۰ خانواده نیازمند بخش کشکوئیه تحت پوشش خیریه کوثر قرار گرفتند و در تهیه کمک جهیزیه، حداقل اقلام شامل یخچال، اجاق گاز و وسایل ضروری با حفظ کرامت خانواده به آنها ارائه شده است.
اسماعیلی عنوان کرد: دلیل افتتاح شعبه خیریه کوثر در بخش کشکوئیه به خاطر جذب بهتر خیرین این منطقه، ارائه خدمت به نیازمندان واقعی و حذف مسافت راه نیازمندان کشکوئیه به رفسنجان است.
وی با اشاره به راه اندازی صندق وام قرض الحسنه در خیریه کوثر بیان کرد: با راه اندازی صندوق وام در خیریه کوثر وام بدون سود در اختیار نیازمندان قرار می گیرد که این موضوع هم در بخش کشکوئیه پیگیری می شود.
اسماعیلی با تاکید بر اینکه خیریه کوثر بدون تحقیق یک ریال به نیازمندان کمک نمی کند، گفت: گروه تحقیق قوی داریم که مستقیم به خانواده های نیازمند سر می زنند و  با شناسایی نیازمندان واقعی براساس نیازهای خانواده (به صورت وام یا از طریق دیگر) به آنها خدمات ارائه می کنند.
وی افزود: توزیع مواد غذایی (گوشت قربانی و عقیقه) با کمک خیرین در بخش کشکوئیه در دستور کار داریم که با تجهیز سردخانه برای این بخش، به نیازمندان کمک رسانی می شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*