۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1850
  • 19 آگوست 2020 - 1:17
  • 284 بازدید
  • ارسال توسط :
قهرمانان ورزش از قهرمانان صنعت تقدير كردند

قهرمانان ورزش از قهرمانان صنعت تقدير كردند

به گزارش خبرگزاری کشکوخبرمديرعامل شركت مس خطاب به ورزشكاران: كار تازه آغاز شده است/ حضور تيم مس رفسنجان در لیگ برتر بايد متناسب با شأن صنعت مس باشد مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با تاكيد بر اين‌كه حضور تيم مس رفسنجان در لیگ برتر بايد متناسب با شأن صنعت مس باشد، گفت: توسعه متوازن […]

به گزارش خبرگزاری کشکوخبرمديرعامل شركت مس خطاب به ورزشكاران: كار تازه آغاز شده است/ حضور تيم مس رفسنجان در لیگ برتر بايد متناسب با شأن صنعت مس باشد

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با تاكيد بر اين‌كه حضور تيم مس رفسنجان در لیگ برتر بايد متناسب با شأن صنعت مس باشد، گفت: توسعه متوازن در همه بخش‌ها می‌تواند بالانس حرکتی یک مجموعه را تأمين کند؛ باید از مدیران مجموعه مس و عوامل تيم که در این افتخارآفرینی مشارکت داشتند تشکر کنم؛ اتفاقي كه باعث شادی و شعف در ميان مردم شد.

دکتر «اردشیر سعدمحمدی» در «آيين تقدير قهرمانان از كارگران» كه با اهداي جام قهرماني توسط بازيكنان تيم مس رفسنجان به كارگران مجتمع مس سرچشمه همراه بود، اظهار داشت: نکته‌ای که حائز اهمیت است این است كه کار تازه آغاز شده و با توجه به این‌که لیگ برتر لیگی متفاوت‌تر از لیگ دسته‌یک از لحاظ حرفه‌ای است، با سرفصل جدیدی مواجهيم و بايد كار را با برنامه‌ریزی درست و دقیق پیگیری کنیم.
وی افزود: يك تیم منجسم، متحد و حرفه‌ای مي‌خواهيم و برای فصل اول حضور تیم مس رفسنجان در لیگ برتر، حضور در نیمه بالای جدول را انتظار داریم و برای سال بعد با یک روند مشخص باید گرفتن سهميه آسیا را در برنامه کار صنعت مس قرار دهیم.
سعدمحمدي با بیان این‌که شرکت مس در سال ۹۸ به‌عنوان رتبه اول شرکت‌های صنعتی در همه زمینه‌ها افتخارآفرینی کرد، با تاكيد بر اهميت توسعه متوازن گفت: در پنج‌ماه نخست امسال هم صادرات مس دوبرابر سال گذشته‌ای بود که از سال قبل از آن ۲٫۴ بیشتر بود؛ شرایط توسعه‌ای خوبی را نيز دنبال می‌کنيم و بیش از دومیلیارد و ۴۸۰ میلیون یورو به‌علاوه ۲۵هزار میلیارد تومان برای توسعه صنعت مس برنامه‌ریزی کرده‌ایم که مس بتواند حرف اول را در تمام زمینه‌ها در کشور بزند و این اتفاق سبب خواهد شد شرکت مس بين پنج شرکت برتر خاورمیانه قرار بگیرد.
مديرعامل شركت مس ادامه داد: جایگاه ما در سطح ورزش نیز باید با همين طراز شکل بگیرد و اگر می‌خواهیم به لیگ باشگاه‌های آسیا برویم باید حضوری قدرتمند در لیگ برتر داشته باشيم كه متناسب با شأن صنعت مس باشد.
وی همچنين با اشاره به لزوم اخلاق‌مداری در فوتبال، تاکید کرد: تیم فوتبال یکی از شاخص‌های نمایش‌دهنده یک بنیاد صنعتی است و رفتار تيم بايد به گونه‌ای باشد که همه بگویند این يك تیم بااخلاق فنی است.
سعدمحمدي در ادامه افزود: کاري خیلی‌خیلی جدّی در پیش داریم و حضور در لیگ برتر ساده نیست و قطعاً نیازمند یک برنامه مشخص و مدوّن فنی و يك ساختار علمي هستيم که باید طبق آن قدم‌به‌قدم جلو برویم؛ تيم مس کرمان نیز تنها با اختلاف يك گل از لیگ برتر جا ماند که سعی می‌کنیم سال آینده شرایطی را فراهم کنیم تا مس کرمان نیز به لیگ برتر صعود كند؛ همچنين براي مس شهربابک هم امیدواریم كه در لیگ یک حضور پیدا کند تا یک حضور منسجم در همه رده‌های لیگ داشته باشیم.
وی با توصیه به مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان درخصوص پرورش استعدادها، یادآور شد: ما به ساختاري برای شناسايي و پرورش استعدادها در رده‌هاي پايين‌تر نيز نياز داريم تا ضمن تضمين آينده تيم، باعث ايجاد انگیزه در شهر و استان شود.

صعود، روحیه مضاعفی به مردم رفسنجان بخشيد
مدیر مجتمع مس سرچشمه نیز در این مراسم، صعود تیم فوتبال مس رفسنجان به لیگ برتر را به مدیریت، کادر فنی و بازیکنان این تیم و مردم رفسنجان تبریک گفت و افزود: اين اتفاق، روحیه مضاعفی را به جامعه ورزشی و مردم رفسنجان بخشيد و باعث خوشحالي است که توانستیم نشاط و شادی را به مردم هدیه دهیم و امیدواريم با تثبیت موفقیت‌های اين تيم در لیگ برتر، شاهد موفقيت‌هاي بيشتر مس رفسنجان باشيم.
مهندس «حسین احمدی» ادامه داد: از حسن تدبیر کادر فنی تیم نیز تشکر می‌کنم که زحمات کارگران مجتمع مس سرچشمه را در معرض دید بازیکنان تیم قرار دادند و ان‌شاءالله همه قدردان زحمات این عزیزان باشیم.
مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان نیز با تبریک صعود این تیم به لیگ برتر به تمام کارگران مجتمع مس سرچشمه، گفت: امیدواریم با تلاش كادر فني و بازيكنان بتوانیم به جایگاه بسيارخوبي در لیگ برتر دست یابیم.
«مجید زیندینی» افزود: مي‌كوشيم از شأن و حیثیت شرکت بزرگ ملی صنایع مس ایران در لیگ برتر پاسداری کنیم.

حضور در لیگ برتر حق مسلم شرکت بزرگ مس بود
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان نيز در اين آيين گفت: این افتخار بزرگ، حق مسلم این شرکت و مجتمع عظیم است که در بالاترین سطح فوتبال کشور نماینده‌ای بااحترام و باشخصیت داشته باشد.
«محمد ربیعی» با ابراز خوشحالي از حضور در جمع كارگران مجتمع مس سرچشمه افزود: از مدتي پيش تصميم گرفته بودیم جام قهرمانی را به کارگران مجتمع مس سرچشمه تقدیم کنیم و امروز که آمدم و فضاي كار كارگران سخت‌كوش مس سرچشمه را ديدم، با خود گفتم ای‌کاش زودتر بازیکنان تیم را به این مجتمع آورده بودم تا متوجه شوند برای چه تیمی بازی می‌کنند، چه رسالت سنگینی دارند و اين‌كه آن‌ها هرچه دارند از تلاش و مشقت کارگرانی است که چرخه صنعت مس را با غيرت خود به گردش درمی‌آورند.
وي با تقدير از حمایت‌های مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، مدیر مجتمع مس سرچشمه، اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل تیم، کادر فنی، کادر اجرایی، رسانه‌اي و بازیکنان، تاكيد كرد: از امروز حفظ این تیم و پاسداری از این حرکت مهم است و قطعاً با پشتیبانی شرکت بزرگ مس و با یک برنامه‌ريزي واقع‌بینانه و دقيق در همین سال اول حضور که پرچالش‌ترین سال حضور یک تیم می‌تواند باشد، با شاگردانم براي ارتقاي جایگاه تيم تلاش مي‌كنيم.
گفتني است؛ در پايان «آيين تقدير قهرمانان از كارگران» در حركتي نمادين، جام قهرمانی لیگ آزادگان توسط چند تن از بازیکنان مس رفسنجان به تعدادی از کارگران مجتمع مس سرچشمه اهدا شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*