۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1871
  • 26 آگوست 2020 - 23:56
  • 304 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۷ هزار متر مربع روشنایی ۴ بلوار در رفسنجان بهره برداری شد

۱۷ هزار متر مربع روشنایی ۴ بلوار در رفسنجان بهره برداری شد

مهندس محمد مختاری ضمن تسلیت‌ به مناسبت‌ ایّام‌ محرم و شهادت حضرت‌ اباعبدالله‌ الحسین (ع) در این رابطه گفت: ۴ پروژه روشنایی بلوارهای شهید زینلی، بعثت ساحلی، شهید قنبری و امام حسین (ع) با اعتبار بیش‌ از ۳۴‌ میلیارد ریال توسط کادر امانی شهرداری رفسنجان‌ اجرا شده‌ است. معاون خدمات‌ شهری شهرداری رفسنجان تصریح‌ کرد: […]

مهندس محمد مختاری ضمن تسلیت‌ به مناسبت‌ ایّام‌ محرم و شهادت حضرت‌ اباعبدالله‌ الحسین (ع) در این رابطه گفت: ۴ پروژه روشنایی بلوارهای شهید زینلی، بعثت ساحلی، شهید قنبری و امام حسین (ع) با اعتبار بیش‌ از ۳۴‌ میلیارد ریال توسط کادر امانی شهرداری رفسنجان‌ اجرا شده‌ است.

معاون خدمات‌ شهری شهرداری رفسنجان تصریح‌ کرد: در تامین روشنایی بلوار شهید زینلی ۶۲‌ پایه چراغ با ارتفاع‌ هر کدام‌ ۱۱ متر به کار رفته و چراغ‌ نصب شده در این پایه ها ۴۰۰ واتی است.

وی ادامه داد: هزینه های به کار رفته در تامین‌ روشنایی بلوارهای شهید زینلی، بعثت ساحلی، شهید قنبری و امام‌ حسین (ع) به ترتیب یک میلیارد و ۵۴‌ میلیون ‌تومان، ۹۱۸ میلیون تومان، ۵۷۸‌ میلیون‌ تومان و ۸۵۰‌ میلیون‌ تومان است.

همدلی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان ستودنی‌ است

مجید فصیحی هرندی نیز در این‌ آئین ضمن‌ تسلیت به مناسبت ایام محرم‌ و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر بیان‌ کرد: به یُمن‌ نام‌ این‌ عزیزان‌ در هفته دولت شاهد آغاز و یا بهره برداری از پروژه‌ هایی هستیم که در مسئولین انگیزه ایجاد کرده است.

فرماندار رفسنجان تصریح کرد: شهرداری رفسنجان با شورای اسلامی این‌ شهر در اجرای طرح های مختلف در سطح شهر تعامل، همفکری و همدلی دارند که قابل ستودنی است‌.

وی ادامه داد: نوآوری در مسیر بلوار شهید زینلی و کاشت درختان‌ نخل در این‌ مسیر با درایت‌ و هوشیاری این‌ دو نهاد انجام گرفته است و در این مسیر درختان‌ نخل خرما که آب‌ کم نیاز دارند و فضای بلوار را سرسبز کرده است کاشته شده است که طرحی جالب است.

فرماندار رفسنجان گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان با درایتی که دارند طرح‌ هایی را در رفسنجان اجرا می کنند که نشان‌ می دهد شهر در مسیر توسعه قرار گرفته است و در راستای جلب اعتماد و رضایت مردم گام‌ بر می دارند و تلاش‌ می کنند.
وی خاطرنشان کرد: طرح‌ هایی که شهرداری اجرا می کند توسعه متوازن و همه جانبه را در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی، سرمایه گذاری و … در بر دارد.

فرماندار رفسنجان با قدردانی از خبرنگاران و اطلاع رسانی آن‌ ها گفت: رهبر معظم‌ انقلاب اسلامی فرمودند مردم را نسبت به خدماتی که به آن‌ ها ارائه می شود آگاه‌ سازید که خبرنگاران به وظیفه خود و رسالت اطلاع رسانی صحیح و دلگرم‌ کردن نردم‌ به خوبی عمل می کنند و مردم را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی امیدوار می کنند.

#شهرداری آموزش و پرورش کشکوئیه اخبار اخبار داغ بخش کشکوئیه اخبار داغ رفسنجان اخبارداغ کشکو اخبار داغ کشکوئیه اخبار رفسنجان اخبار کشکو اخبار کشکوئیه اخرین اخبار رفسنجان اخرین امار انتخابات مجلس بسیج حادثه خبر کشکو خبرگزاری کشکوخبر دهه ی فجر رفسنجان رفسنجان و انار روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه شهرداری رفسنجان شهر کشکوئیه شهید مبتلایان به کرونا مجلس شورای اسلامی مس مسئولین مس رفسنجان مس سرچشمه موکب دلسوختگان حضزت زهرا کشکوئیه هر خانه یک پایگاه سلامت وقایع کشکو ویروس کرونا کرونا را شکست می دهیم کرونا ویروس کشوئیه کشک کشکو کشکوئیه کشکوخبر کشکو خبر کشکوییه گرامیداشت دهه فجر یادواره ۱۲۳ شهید کشکوئیه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*