۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1876
  • 27 آگوست 2020 - 14:07
  • 1009 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۲ طرح عمران‌ و آبادانی در کشکوئیه‌ رفسنجان  بهره برداری شد

۱۲ طرح عمران‌ و آبادانی در کشکوئیه‌ رفسنجان بهره برداری شد

در هفته دولت ۱۲ طرح عمران‌ و آبادانی با ارزش‌ بیش از ۶۵‌ میلیارد ریال در کشکوئیه رفسنجان با حضور مسئولین به بهره‌ برداری رسید. به گزارش خبرنگار خبرگزاری کشکوخبر علی‌ ملاشفیعی پنجشنبه (۶ شهریور) در حاشیه این آئین گفت: ۳ طرح آسفالت، جدولگذاری‌ و سنگفرش‌ معابر در روستاهای شریف آباد، بهجت آباد و احمد […]


در هفته دولت ۱۲ طرح عمران‌ و آبادانی با ارزش‌ بیش از ۶۵‌ میلیارد ریال در کشکوئیه رفسنجان با حضور مسئولین به بهره‌ برداری رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کشکوخبر علی‌ ملاشفیعی پنجشنبه (۶ شهریور) در حاشیه این آئین گفت: ۳ طرح آسفالت، جدولگذاری‌ و سنگفرش‌ معابر در روستاهای شریف آباد، بهجت آباد و احمد آباد دئفه‌ از توابع کشکوئیه با اعتبار تامین‌ شده جمعاً ۱۴.۶ میلیارد ریال از محل دهیاری ها اجرا شده است‌.

بخشدار کشکوئیه با اشاره به اینکه همچنین طرح زیرسازی و جدولگذاری خیابان مصطفی خمینی و پارک خاتم‌ الانبیاء شهر کشکوییه با اعتبار ۱۱.۵ میلیارد از محل اعتبارات شهرداری کشکوئیه به بهره برداری رسید تصریح کرد: ۲ طرح ورزشی هم شامل سالن ورزشی شهر کشکوئیه و زمین چمن‌ مصنوعی روستای‌ حسین آباد کشکوئیه با اعتبار جمعاً ۷ میلیارد ریال از محل منابع مس سرچشمه، بخش خصوصی و دهیاری اجرا شده که امروز افتتاح شدند.

وی ادامه داد: همچنین تقویت آنتن‌ دهی همراه‌ اول با اعتبار ۵ میلیارد ریال، رفع افت‌ ولتاژ به میزان ۶۵۰‌ میلیون‌ تومان، یک گلخانه با هزینه کرد یک میلیارد ریال و اجرای کابل نوری در روستایی دره کردی با صرف هزینه ۱۵ میلیارد ریال از دیگر طرح های اجرا شده در کشکوئیه بود که مورد بهره برداری قرار گرفت.

ملاشفیعی بیان کرد: اجرای خط لوله‌ گازرسانی‌ به طول ۷‌ کیلومتر و اعتبار بیش‌ از ۲ میلیارد ریال در مسجد صاحب‌ الزمان و ۴ مرغداری کشکوئیه از دیگر طرح‌ ها بود که توسط اداره گاز اجرا شده است.

بخشدار کشکوییه‌ آخرین‌ طرح را اصلاح شبکه آب برای مردم‌ اهالی روستای‌ حوم‌ الدین عنوان‌ و خاطرنشان کرد: این طرح با اعتبار ۳.۸ میلیارد ریال از سوی‌ اداره آب و فاضلاب اجرا شده که به بهره‌ برداری رسید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*