۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1938
  • 01 سپتامبر 2020 - 18:04
  • 1041 بازدید
  • ارسال توسط :
رئیس آموزش و پرورش کشکوییه: کمبود تجهیزات و نیروی انسانی متخصص در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش، از مهمترین چالش ها و مشکلات پیش روی آموزش و پرورش است

رئیس آموزش و پرورش کشکوییه: کمبود تجهیزات و نیروی انسانی متخصص در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش، از مهمترین چالش ها و مشکلات پیش روی آموزش و پرورش است

به گزارش خبر گزاری کشکو خبر محمدرضا حاجی زاده در گفتگو با کارشناسان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان در خصوص برگزاری سی و چهارمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور گفت: ترمیم حقوق فرهنگیان و تلاش در جهت بهبود جایگاه معلم در جامعه از مهمترین اقدامات آموزش و […]

به گزارش خبر گزاری کشکو خبر محمدرضا حاجی زاده در گفتگو با کارشناسان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان در خصوص برگزاری سی و چهارمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور گفت: ترمیم حقوق فرهنگیان و تلاش در جهت بهبود جایگاه معلم در جامعه از مهمترین اقدامات آموزش و پرورش در دولت یازدهم و دوازدهم است.

وی هدف از برگزاری این نشست را توجیه طرح ها و برنامه های وزارتو ایجادروحیه تعامل سازندهدرون سازمانی دانست و افزود: ساماندهی نیروی انسانی، فضا و تجهیزات و ایجاد آمادگیبرای شروع باشکوه سال تحصیلی از مهمترین اقدامات آموزش و پرورش منطقه، برای آغاز سال تحصیلی جدید است.

رئیس آموزش و پرورش منطقه کشکوییه اظهار داشت: در زمینه ی تامین تجهیزات مدارس و اداره و ایجاد درآمد پایدار با ساخت ۵ باب مغازه، رشد داشته ایم.

حاجی زاده در خصوص نحوه ارتباط با مدیران گفت: در دوره قبل از کرونا در جلسات حضوری با مدیران و معلمان، بازدید از مدارس و ملاقات های حضوری و پس از کرونابیشتراز طریق فضای مجازی با همکاران در تعامل بوده ایم.

وی درباره اجرای طرح بوم گفت: طرح بوم ( برنامه ویژه مدرسه ) جهت اجرا نیازبه ملزوماتی دارد که برخی از آنها فراهم نیستاما ارزیابی بنده از اجرای آن در منطقه این است که حدود ۵۰ % اجرا شده است.

رئیس آموزش و پرورش منطقه کشکوییه بیان داشت: اگر آموزش و پرورش به صورت غیرمتمرکز اداره شود،با توجه به این که شغل غالب مردم این منطقه کشاورزی و پسته کاری است برنامه های مرتبط با این مبحث می تواند مفید واقع شود .

حاجی زاده در زمینه مناسب بودن زمان شروعو پایان سال تحصیلیگفت: برای منطقه کشکوییه با توجه به این که شروع سال تحصیلی همزمانبا برداشتمحصولپسته است، هر ساله با چالش های جدی برای حضور دانش آموزاندر اول مهر ماه مواجه هستیم، همچنین ثبت نامنیز با مشکلاتی همراه است  .

وی استفاده از ظرفیت رسانه ملی ( صدا و سیما ) و رسانه های محلی و منطقه ای و تریبون های عمومی و البته تلاش و پشتکار خود  همکاران را در خصوص تبدیل آموزش و پرورش به یک گفتگوی اجتماعی موثر دانست

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*