۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1991
  • 25 سپتامبر 2020 - 19:58
  • 698 بازدید
  • ارسال توسط :
مسئول موکب شهدای صنعت مس:برنامه میثاق با آرمان های شهدا در چهلمین سالگرد دفاع مقدس با همت موکب شهدای صنعت مس در جوار گلزار شهدای کرمان برگزار گردید.

مسئول موکب شهدای صنعت مس:برنامه میثاق با آرمان های شهدا در چهلمین سالگرد دفاع مقدس با همت موکب شهدای صنعت مس در جوار گلزار شهدای کرمان برگزار گردید.

مسئول موکب شهدای صنعت مس:برنامه میثاق با آرمان های شهدا در چهلمین سالگرد دفاع مقدس با همت موکب شهدای صنعت مس در جوار گلزار شهدای کرمان برگزار گردید به گزارش خبرگزاری کشکوخبر،علیرضاتوحیدی پور مسئول موکب شهدای صنعت مس اظهار داشت:در روز گذشته ۳ هزارو پانصد عدد آب معدنی و ۳ هزار پانصد عدد کیک و […]

مسئول موکب شهدای صنعت مس:برنامه میثاق با آرمان های شهدا در چهلمین سالگرد دفاع مقدس با همت موکب شهدای صنعت مس در جوار گلزار شهدای کرمان برگزار گردید

به گزارش خبرگزاری کشکوخبر،علیرضاتوحیدی پور مسئول موکب شهدای صنعت مس اظهار داشت:در روز گذشته ۳ هزارو پانصد عدد آب معدنی و ۳ هزار پانصد عدد کیک و امروز نیز با توزیع ۴ هزار و پانصد عدد آب معدتی و ۴ هزار بسته کیک از مردم در سطح گلزار شهدای کرمان پذیرایی گردید.

وی افزود:موکب شهدای صنعت مس از عید غدیر کار خود را بصورت رسمی شروع کرد و در محرم با کاروان نمادین خودروهای سبک و سنگین شرکت مس مانور در سطح شهرستان و شهر سرچشمه برگزار کردند.

توحیدی پور در ادامه افزود: در شهریور امسال با توجه به شیوع کرونا تعداد ۱۰۰۰عدد کارت هدیه ۵۰۰هزار تومانی بین افراد که به هیچ یک از تهاد های حمایتی و خیریه ارتباط نداشتند توزیع
گردیده شد.

و در آخر از برنامه ی بعدی موکب که روز دوشنبه با توزیع ۴۰۰ بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند که از قبل شناسایی شدند توزیع می شود خبر داد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*