۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2047
  • 08 ژانویه 2021 - 21:03
  • 202 بازدید
  • ارسال توسط :به گزارش خبرگزاری کشکوخبر عملیات اجرای ۳ طرح در مجتمع مس سرچشمه آغاز شدبا حضور وزیر صنعتف معدن و تجارت ۳ طرح صنعتی در مجتمع مس سرچشمه شامل مکانیزاسیون معدن مس سرچشمه، فاز سوم توسعه تغلیظ و پالایشگاه جدید مجتمع مس سرچشمه کلنگ زنی شد.

اردشیر سعد مجمدی در این آئین گفت: در اجرای پروژه مکانیزاسیون معدن مجتمع مس سرچشمه رفسنجان یک سنگ شکن نیمه متحرک به کار می رود که قادر است ۷ هزار تن سنگ سولفوری را در ساعت فراوری کند همچنین در این طرح ۲ سنگ نیمه متحرک دیگر با ظرفیت های ۳ هزار و ۵۰۰ و ۴ هزار تن در ساعت باطله های مس را فرآوری می کنند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران بیان کرد: با اجرای این طرح انتقال سنگ از معدن به وسیله نوار نقاله صورت می گیرد.

وی افزود: پروژه فاز سوم توسعه تغلیظ مجتمع مجتمع مس سرچشمه رفسنجان هم کلنگ زنی شد که قرار است با با اعتبار ۱۱ هزار میلیارد تومان با ظرفیت ۳۳۰ هزار تن کنسانتره مس و ۳۸۰۰ تن کنستانتره مولیبدن در سال تولید کند و در این طرح هم برای ۱۵۵ نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد.

سعد محمدی با اشاره به اینکه این طرح در طول مدت ۳۶ ماه به بهره برداری خواهد رسید گفت: اجرای این‌ طرح موجب می شود ظرفیت ۷۰۰ هزار تنی کنستانتره سرچشمه به یک میلیون تن‌ ارتقا یابد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران ادامه داد: عملیات احداث پالایشگاه جدید مجتمع مس سرچشمه رفسنجان با ظرفیت ۲۰۰ هزار تن در سال هم آغاز شد که اشتغال مستقیم در این طرح ۲۰۰ نفر و میزان سرمایه گذاری آن هم ۲ هزار ۵۲۰ میلیارد تومان است و قرار است این پروژه تا سال ۱۴۰۵ مورد بهره برداری قرار گیرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*