۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2091
  • 21 ژانویه 2021 - 20:36
  • 417 بازدید
  • ارسال توسط :
سفرپربار نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به رفسنجان و سهم کشکوئیه از این سفر

سفرپربار نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به رفسنجان و سهم کشکوئیه از این سفر

به گزارش کشکوخبـــــــــر علی نیکزاد عصر امروز در پایان جلسه جمع بندی سفر یکروزه خود و هیات همراه به رفسنجان در جمع خبرنگاران هدف از سفر یکروزه خود به رفسنجان را رفع مشکلات این شهرستان عنوان کرد و در خصوص مصوبات امروز گفت: وزرات ارتباطات ظرف مدت یکماه نسبت به پوشش آنتن دهی شهرستان های […]

به گزارش کشکوخبـــــــــر علی نیکزاد عصر امروز در پایان جلسه جمع بندی سفر یکروزه خود و هیات همراه به رفسنجان در جمع خبرنگاران هدف از سفر یکروزه خود به رفسنجان را رفع مشکلات این شهرستان عنوان کرد و در خصوص مصوبات امروز گفت: وزرات ارتباطات ظرف مدت یکماه نسبت به پوشش آنتن دهی شهرستان های انار و رفسنجان اقدام خواهد کرد و از ۱۲ بهمن ماه ۹۹ شرکت هواپیمای زاگرس دو پرواز را بر فرودگاه رفسنجان انجام می دهد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی رفع مشکل ۹ واحدمسکونی در بخش کشکوئیه را از دیگر مصوبات سفر خود عنوان کرد و اضافه کرد: واگذاری ۱۵۰ مترمربع زمین برای خانواده معظم شهدا و دو برابر شدن سهمیه قیر رفسنجان و مطالعه سه روستای گردشگری رفسنجان و اختصاص اعتبار برای این روستاها از منابع داخلی بنیاد مسکن از دیگر مصوبات امروز بود.

وی بیان کرد: ۲۰۰ تن قیر رایگان به همه شهرداری رفسنجان و انار اختصاص می یابد و از ماده ۵۸ قانون مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان کمک شود و هر ارگان شهرداری که دنبال خرید دستگاه و ماشین آلات باشد یک سوم هزینه را شهرداری ، یک سوم استانداری و یک سوم وزارت کشور کمک خواهد کرد.نیکزاد گفت: برای تکمیل مخزن ۱۵ هزار مترمکعبی ذخیره آب ۲۵ میلیارد تومان هزینه لازم است که ده میلیارد تومان شرکت آب و فاضلاب کشور و پنج میلیارد تومان استانداری کرمان کمک می کند و تصمیم گرفته شد تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ به بهره برداری برسد.

وی بیان کرد: مشکل چاه، منبع آب، روشنایی و نگهبانی ایستگاه قطار احمدآباد دئفه ظرف بیست روز مرتفع می شود و سهمیه قطار مسافربری رفسنجان که ۶ نفر است قرار شد ظرف یکماه دو برابر شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایستگاه راه آهن مهریز، احمدآباد، رفسنجان ، باغین و کرمان به طول ۱۳۵ کیلومتر با مشارکت ۷۰ درصدی بخش خصوصی و تقبل ۳۰ درصد آن توسط راه آهن احداث می شود.

وی با بیان اینکه گلزار شهدای کشکوئیه، شریف آباد و حسین آباد توسط استانداری کرمان و با همکاری بنیاد شهیدان کشور بهسازی می شود، گفت: ساماندهی زیرگذرکشکوئیه هم در دستور کار قرار می گیرد.

نیکزاد اعلام کرد: خط کشی و علائم جاده اختصاصی ایستگاه راه آهن احمدآباد توسط اداره کل راهداری استان کرمان ظرف مدت بیست روز و زیرسازی ۱۰ کیلومتر از محور رفسنجان – زرند با مساعدت مس سرچشمه و استانداری کرمان و ۱۰ کیلومتر آسفالت این محور از طریق سازمان راهداری تهران انجام می شود.

وی ادامه داد: بودجه ۴ میلیارد تومانی برای محور رفسنجان – نوق اختصاص یافت و همچنین قرار شد مدیرکل راه و شهرسازی برای کمربندی شرقی رفسنجان ظرف یک هفته مطالعات را ارائه دهد تا از ماده ۲۳ قانون این پروژه عملیاتی شود.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*