۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2108
  • 09 فوریه 2021 - 15:16
  • 289 بازدید
  • ارسال توسط :

مختاری شهردار رفسنجان:گرمخانه شهرداری رفسنجان برای ساماندهی متکدیان به بهربرداری می رسد.

📌به گزارش کشکوخبر به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس محمد مختاری با اشاره به اینکه مشکل کارتن خوابها از مسائلی است که چهره شهر را نازیبا می کند عنوان کرد:پیشنهادشهرداری رفسنجان مبنی بر احداث گرمخانه برای افراد بی سرپناه در نود و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر مطرح شد […]

📌به گزارش کشکوخبر به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس محمد مختاری با اشاره به اینکه مشکل کارتن خوابها از مسائلی است که چهره شهر را نازیبا می کند عنوان کرد:پیشنهادشهرداری رفسنجان مبنی بر احداث گرمخانه برای افراد بی سرپناه در نود و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر مطرح شد وپس از پیگیری های لازم؛ نخستین گرمخانه شهرداری دررفسنجان برای ساماندهی افراد بی سرپرست و افرادی که به هر دلیل سرپناه مشخصی ندارند و….. احداث گردید.

💢مهندس مختاری با اشاره به مناسب سازی و تجهیزگرمخانه شهرداری رفسنجان برای ساماندهی کارتن خواب‌ها و متکدیان گفت :این گرمخانه باظرفیت ۱۵۰ نفر بازمینی به مساحت ۳۰۰مترمربع و با زیربنای ۲۰۰مترمربع واقع در بلوار زائراحداث که ۷۰مترمربع ان متعلق به بانوان و ۱۳۰مترمربع ان متعلق به آقایان راه اندازی وآماده بهره برداری است.

💢وی افزود: گرمخانه از ساعت ۲۱ لغایت ۷ صبح جهت استفاده افراد بی خانمان باز و هر شب از ساعت ۲۱ لغایت ۲۱/۳۰ سرویس ایاب و ذهاب در میدان ابراهیم ابتدای خیابان سعدی مهیا می باشد.

💢شهردار در پایان بیان کرد :شهرداری رفسنجان دومین شهرداری پس ازمرکز استان است که مرکز خدمات اجتماعی (گرمخانه)را برای بی خانمان‌های مرد و زن تجهیز و راه اندازی نموده است .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*