۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2244
  • 14 مارس 2021 - 22:19
  • 305 بازدید
  • ارسال توسط :
تأمین آب مورد نیاز طرح های توسعه «مس» با انتقال آب از خلیج فارس

تأمین آب مورد نیاز طرح های توسعه «مس» با انتقال آب از خلیج فارس

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: برای طرح‌های توسعه های مس ۳۱ میلیون متر مکعب آب نیاز بود که با افتتاح طرح انتقال آب از خلیج فارس هیچ نگرانی برای توسعه و اجرای پروژه‌ها نخواهیم داشت. به گزارش خبرنگار ما، اردشیر سعدمحمدی امروز بیست و چهارم اسفندماه ۹۹ در حاشیه افتتاح طرح انتقال آب خلیج […]

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: برای طرح‌های توسعه های مس ۳۱ میلیون متر مکعب آب نیاز بود که با افتتاح طرح انتقال آب از خلیج فارس هیچ نگرانی برای توسعه و اجرای پروژه‌ها نخواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار ما، اردشیر سعدمحمدی امروز بیست و چهارم اسفندماه ۹۹ در حاشیه افتتاح طرح انتقال آب خلیج فارس به سرچشمه رفسنجان اظهار کرد: ایران یک درصد جمعیت جهان را دارد اما سه دهم درصد از آب‌های شیرین استفاده می‌کند و ما نیاز به شیرین سازی آب برای ایران از خلیج‌فارس داریم.مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران عنوان کرد: سال ۹۹ برای اولین‌بار با تولید ۲۸۰ هزارتن مس کاتدی ۱۲ درصد افزایش تولید نسبت به سال گذشته داشتیم و رکورد بی‌نظیری در تولید به جای گذاشتیم.

وی ادامه داد: طرح‌های توسعه‌ای برای مس تعریف شده که ۲/۴ میلیارد یورو به علاوه ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار دارند و تا پایان سال ۱۴۰۴،ظرفیت به ۶۰۰ هزارتن مس کاتدی ارتقا می‌یابد.وی تصریح کرد: سه کارخانه جدید در سال آینده شامل دره‌زار، درآلو و مس سرچشمه است و معادل ۸۰۰ میلیون دلار به درآمد مس اضافه خواهد شد.

سعدمحمدی با اشاره به اینکه برای این طرح‌ها ۳۱ میلیون متر مکعب آب نیاز بود، گفت: با افتتاح طرح انتقال آب هیچ نگرانی برای توسعه اجرای پروژه‌ها نخواهیم داشت و برق مورد نیازمان توسط نیروگاه برق در سیرجان تامین می‌شود.مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به یمن این پروژه به هر یک از پرسنل شرکت مس یک میلیون تومان پاداش داد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*