۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2275
  • 25 آوریل 2021 - 0:31
  • 697 بازدید
  • ارسال توسط :
حمله سگ ولگرد به یکی از اهالی بهجت آباد کشکوئیه/مصدوم جان سالم به در برد

حمله سگ ولگرد به یکی از اهالی بهجت آباد کشکوئیه/مصدوم جان سالم به در برد

بر اثر حمله یک قلاده سگ به یکی از اهالی بهجت آباد امین کشکوئیه رفسنجان، وی از ناحیه صورت دچار آسیب شد. به گزارش کشکوخبر به نقل از  روراستی، در پی حمله یک قلاده سگ ولگرد به یکی از اهالی بهجت آباد کشکوئیه، با فرد مصدوم گفت وگو کردیم. آقای ابراهیمی اظهار کرد: یک قلاده […]

بر اثر حمله یک قلاده سگ به یکی از اهالی بهجت آباد امین کشکوئیه رفسنجان، وی از ناحیه صورت دچار آسیب شد.

به گزارش کشکوخبر به نقل از  روراستی، در پی حمله یک قلاده سگ ولگرد به یکی از اهالی بهجت آباد کشکوئیه، با فرد مصدوم گفت وگو کردیم.

آقای ابراهیمی اظهار کرد: یک قلاده سگ ولگرد دیروز ظهر اطراف منزل ما می چرخید و آب زیادی هم از دهان این سگ می ریخت که فکر کردم شاید هار باشد.وی ادامه داد: وضعیت این سگ به گونه ای بود که حدود ۱۰ قلاده سگ دیگری که آن اطراف بودند  سمت این سگ نمی رفتند.

ابراهیمی افزود: این سگ ولگرد سمت من پرید که به صورت من حمله ور شود که دندانش به لب بنده گرفت و لبم پاره شد. به کشکوئیه مراجعه کردم گفتند سوزن اولیه نداریم باید به رفسنجان بروید.به اورژانس رفسنجان مراجعه کردم که مسؤول مربوطه بعد از ۲۰ دقیقه حضور یافت و واکسن تزریق کرد.

وی با اشاره به اینکه این سگ از زمانی که به من حمله ور شده بود تا زمانی که از بیمارستان برگشتم از محل تکان نخورده بود، خاطرنشان کرد: زمانی که از بیمارستان برگشتم به دنبال سگ رفتم که او را معدوم کنم تا به کس دیگری آسیب نرساند، با دهیار تماس گرفتم و هماهنگ کردیم و سرانجام سگ را معدوم کردیم.

ابراهیمی عنوان کرد: در این منطقه سگ های ولگرد  زیادی هستند که به نظر می رسد اینها را از یک نقطه دیگر می آورند و در این منطقه رها می کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*