۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2349
  • 26 ژوئن 2021 - 23:24
  • 414 بازدید
  • ارسال توسط :
شعار فرهنگیِ «رفسنجان، شهر کتاب‌خوان» بر لباس ورزشکاران صنعت مس نقش بست

شعار فرهنگیِ «رفسنجان، شهر کتاب‌خوان» بر لباس ورزشکاران صنعت مس نقش بست

بازیکنان تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان، دیروز در چارچوب مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، درحالی در برابر پرسپولیس قرار گرفتند که شعارِ «رفسنجان، شهر کتاب‌خوان» بر لباس آن‌ها نقش بسته بود. به گزارش *کشکوخبر* به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، این حرکت در راستای همراهی با مجموعه‌برنامه‌های شهر رفسنجان به‌عنوان نامزد پایتختیِ […]

بازیکنان تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان، دیروز در چارچوب مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، درحالی در برابر پرسپولیس قرار گرفتند که شعارِ «رفسنجان، شهر کتاب‌خوان» بر لباس آن‌ها نقش بسته بود.

به گزارش *کشکوخبر* به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، این حرکت در راستای همراهی با مجموعه‌برنامه‌های شهر رفسنجان به‌عنوان نامزد پایتختیِ کتاب ایران صورت گرفت.

بر اساس این گزارش، در شهر رفسنجان که شهر خلاق کشور در ترویج کتاب‌خوانی و نامزد کسب عنوان «پایتخت کتاب ایران» در هفتمین دوره است، با همراهی و حمایت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه و اهتمام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و اصحاب فرهنگ و هنر رفسنجان، برنامه‌های گوناگونی برای ارتقای سرانه مطالعه و گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی طراحی و اجرا شده است.

درج شعار «رفسنجان، شهر کتاب‌خوان» بر روی لباس بازیکنان تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان نیز، در همین راستا و به‌عنوان نمودی از وجهه فرهنگی این باشگاه فرهنگی ورزشی در سطح اول فوتبال کشور، انجام شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*