۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2353
  • 29 ژوئن 2021 - 9:34
  • 319 بازدید
  • ارسال توسط :
♻اجرای عملیات ساماندهی و بهسازی بلوار طالقانی (سی متری)شهررفسنجان

♻اجرای عملیات ساماندهی و بهسازی بلوار طالقانی (سی متری)شهررفسنجان

💥فاز اول عملیات ساماندهی و بهسازی بلوار طالقانی با اعتبارابنیه بالغ بر ۳۴ میلیارد ریال آغاز شده است. 📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان با توجه به اینکه بلوار طالقانی یکی از مهم ترین راه های شریانی شهر رفسنجان محسوب میشودو به مرور زمان  فرسوده شده است، عملیات بهسازی آن در دستور […]

💥فاز اول عملیات ساماندهی و بهسازی بلوار طالقانی با اعتبارابنیه بالغ بر ۳۴ میلیارد ریال آغاز شده است.

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان با توجه به اینکه بلوار طالقانی یکی از مهم ترین راه های شریانی شهر رفسنجان محسوب میشودو به مرور زمان  فرسوده شده است، عملیات بهسازی آن در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

🔸فاز اجرایی رفوژ میانی بلوار طالقانی از میدان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی آغاز وبه تقاطع خیابان ۱۷ شهریور وخیابان امیرکبیر ختم می شود.

🔸ایجاد فضای مناسب، تسهیل در عبور و مرور شهروندان وبهبود منظر شهری از جمله اهداف این پروژه میباشد

🔸این پروژه با مساحت ۵۳۰۰ مترمربع که شامل سنگفرش به متراژ ۳۰۰۰ مترمربع  ؛ جدول گذاری به متراژ ۳۹۰۰ مترطول ؛کوبیک ۵۵۰ مترمربع اجراخواهد شد.

🔸ضمنا اجرای آبنما، نورپردازی، نصب المان شهری، دورچینی درختان و ایجاد فضای سبزبدون کوچکترین تغییر در بافت کلی بلوار از جمله کارهایی است که در این پروژه انجام می شود.

🔸عملیات ساماندهی وبهسازی بلوار مذکور با پیشرفت فیزیکی بیش از ۳۰ درصد در حال اجراست وبا توجه به اینکه عملیات اجرایی آن از اواخر خردادماه ۱۴۰۰  آغاز شده است پیش بینی میشود با برنامه ریزی های انجام شده این پروژه در ماههای آتی به اتمام برسد .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*