۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2485
  • 10 اکتبر 2021 - 11:30
  • 165 بازدید
  • ارسال توسط :
مدرسه ۹ کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در قالب “پویش کرمان دانا” در بخش کشکوییه شهرستان رفسنجان به بهره برداری رسید

مدرسه ۹ کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در قالب “پویش کرمان دانا” در بخش کشکوییه شهرستان رفسنجان به بهره برداری رسید

با حضور استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش و مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان، مدرسه ۹ کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در قالب”پویش کرمان دانا” در بخش کشکوییه شهرستان رفسنجان به بهره برداری رسید. به گزارش کشکوخبر، مدرسه ۹ کلاسه سردار شهید قاسم سلیمانی در […]

با حضور استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش و مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان، مدرسه ۹ کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در قالب”پویش کرمان دانا” در بخش کشکوییه شهرستان رفسنجان به بهره برداری رسید.

به گزارش کشکوخبر، مدرسه ۹ کلاسه سردار شهید قاسم سلیمانی در زمینی به مساحت ۶ هزار مترمربع، با زیربنای هزار و ۴۰۰ مترمربع و اعتبار  ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی، کمک خیران و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی به بهره برداری رسید.

بر پایه این گزارش، آیین افتتاح مدرسه ۹ کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی(کرمان دانای ۲۶)،  با حضور علی زینی وند استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش، احمد اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش، محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، مهدی طبیب زاده رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان و مسئولان بخش کشکوییه برگزار شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*