۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2516
  • 19 اکتبر 2021 - 10:49
  • 279 بازدید
  • ارسال توسط :
تأکید شهردار رفسنجان بر تسریع در اجرای میدان شهید حاج علی محمدی پور

تأکید شهردار رفسنجان بر تسریع در اجرای میدان شهید حاج علی محمدی پور

شهردار رفسنجان در جمع مدیران و معاونین شهرداری، خواستار سرعت بخشیدن به اجرای پروژه میدان شه‌ید حاج علی محمدی پور واقع در محله کریم آباد محقق شد. 🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس کهنوجی در جلسه کمیته فنی و عمرانی که با حضور مهندس میربابایی عضو شورای شهر برپا شده بود، […]

شهردار رفسنجان در جمع مدیران و معاونین شهرداری، خواستار سرعت بخشیدن به اجرای پروژه میدان شه‌ید حاج علی محمدی پور واقع در محله کریم آباد محقق شد.

🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس کهنوجی در جلسه کمیته فنی و عمرانی که با حضور مهندس میربابایی عضو شورای شهر برپا شده بود، ضمن بررسی پروژه های در حال اجرای شهرداری، بر تسریع در اتمام آن ها تأکید کرد و افزود: مطالبات شهروندان و تعهدات شهرداری بایستی به سرعت عملیاتی شود و خللی در برنامه های مدیریت شهری ایجاد نگردد.

🔸وی با اشاره به بازدید اخیر از محله اسماعیل آباد، خواستار اصلاح شیب کوچه های بلوار شهید عابدینی برای جلوگیری از بروز مشکلات آبگرفتگی در آینده شد و ادامه داد: برای تأمین خواسته اهالی این محله مبلغ دو میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده ایم تا بخشی از دغدغه آن ها برطرف گردد.

🔸شهردار رفسنجان هم چنین از اجرای آسفالت و تأمین روشنایی کوچه های بلوار شهید عابدینی و بلوار شهید معصومی در شهرک سپاه به عنوان مهم ترین درخواست های مردمی در بازدیدهای اخیر یاد کرد و از مدیران مربوطه خواست برای اجرای آن ها هماهنگی های لازم را انجام دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*