۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2562
  • 05 نوامبر 2021 - 19:03
  • 349 بازدید
  • ارسال توسط :
اختتامیه رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج در کرمان؛ تولیدات سومین رویداد حیرت‌انگیز است.

اختتامیه رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج در کرمان؛ تولیدات سومین رویداد حیرت‌انگیز است.

💢 سومین رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج استان کرمان با حضور ۱۱۰ نفر در قالب ۳۱ تیم به میزبانی دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان به کار خود پایان داد. 🔹 حسین باقری مسؤول فضای مجازی سپاه ثارالله استان کرمان در مراسم اختتامیه سومین رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج به میزبانی رفسنجان در دانشگاه ولیعصر(عج) اظهار کرد: این […]

💢 سومین رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج استان کرمان با حضور ۱۱۰ نفر در قالب ۳۱ تیم به میزبانی دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان به کار خود پایان داد.

🔹 حسین باقری مسؤول فضای مجازی سپاه ثارالله استان کرمان در مراسم اختتامیه سومین رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج به میزبانی رفسنجان در دانشگاه ولیعصر(عج) اظهار کرد: این اردو را با پشتیبانی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، میزبانی دانشگاه و ناحیه مقاومت بسیج برگزار کردیم.

🔹 وی تصریح کرد: به تعبیر رهبر انقلاب اگر بخواهیم تهدید نشویم باید در عرصه فرهنگی کار کنیم و شرط ایران قوی است که جوانان ما حمایت شوند و برای تولید محتوا بودجه‌های خوبی در مجلس دیده شود.

🔹 باقری افزود: امپراطورهای خبری دنیا خیلی هزینه می‌کنند ما هم در کنار ایمان، اعتقاد و روحیه می‌توانیم با حمایتی که از جوانان می‌شود کار کنیم و مقابل تهدیدات دشمن بایستیم.

🔹 وی خاطرنشان کرد: این رویداد با رمز یا فاطمه الزهرا(س) به مدت ۴۸ ساعت برگزار شد و ۱۱۰ نفر شامل ۳۱ تیم حضور داشتند.

💢 *توانمندسازی در عرصه‌های نیاز با شناخت اولویت نیاز فضای مجازی؛*

🔹 سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز با بیان اینکه امروز جنگ ما جنگ سایبر، رسانه و عملیات روانی است، افزود: اصل جنگ امروز جنگ عملیات روانی‌ست که عام است.

🔹 وی ادامه داد: ما اگر از عملیات روانی که جنگ اصلی دنیا در تمام عرصه‌هاست و ابزارش رسانه است، رسانه را جدا کنیم عملیات روانی تمام می‌شود، اعتبار عملیات روانی به رسانه است و رسانه فقط صدا و سیما نیست.

🔹 فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان انیکه عملیات روانی از بدو خلقت انسان و صدر اسلام و در تمام عرصه‌ها و ادوار بوده است، افزود: در جریان اسلام و بعثت پیامبر(ص) دو شیوه اصلی عملیات روانی مقابل پیامبر عملیاتی می‌شود و پیامبر(ص) روی دشمن علمیات روانی انجام می‌دهد.

🔹 معروفی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تولید پیام، اولویت نخست ماست اما انتشار پیام خیلی مهم است، ادامه داد: بعضی مواقع به دلیل عدم انتشار صحیح عملیات روانی روی جامعه خودمان انجام می‌دهیم.

🔹 وی ابراز کرد: امروز از جوانان انتظار داریم این حوزه کارتان را با فرآیند دنبال کنید و آن فرآیند رصد و جمع‌آوری خبر و اطلاعات دقیق که پایه کار در رسانه و فضای مجازی است، دوم تجزیه و تحلیل، سوم طرح‌ریزی و برنامه‌ریزی، چهارم اقدام که یا آفندی یا پدافندی است و پنجم بازخوردگیری است که یکی از پایه‌های علیمات روانی است.

🔹 معروفی تغییر تولید محتوا از نظر کیفی و هوشمندانه با شناخت کوتاه فاخر و خوب و تبدیل به اثر هنری، شکستن محاصره تبلیغاتی دشمن، امیددادن به جامعه، توانمندسازی در عرصه‌های نیاز با شناخت اولویت نیاز فضای مجازی، ایجاد شبکه‌سازی علمی و هوشمند را از جمله اهداف این رویداد برشمرد.

💢 *تولیدات سومین رویداد تولید محتوای بسیج حیرت‌انگیز است.*

🔹 احمد علیرمضانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با اشاره به اهمیت موضوع فضای مجازی اظهار داشت: امروز ابزار نظامی دشمن کند شده و ابزار تحریمی هم در آستانه از کار افتادن است؛ بنابراین ابزار دشمن رسانه و جنگ روانی در بستر فضای مجازی است که اگر ما مزیت اینترنت و فضای مجازی را از آمریکای امروز و جهان سلطه بگیریم به جرأت می‌توان گفت چیزی برایشان باقی نمی‌ماند.

🔹 وی ابراز کرد: رسانه و فضای مجازی سنگر و خط مقدم جبهه ماست و این رویداد از این جهت عمل صالح و عبادت است که ما دشمن را به خشم آوردیم و در عرصه‌ای مقابله می‌کنیم که امتیاز امروز دشمن است.

🔹 علیرضانی خاطرنشان کرد: آتش به اختیار در این عرصه اهمیت دارد و هر جوان انقلابی و بسیجی خود یک رسانه برای دفاع از ارزش های انقلاب و پاسخ به شبهات شود.

🔹 وی با اشاره به تهدیداتی در فضای مجازی تصریح کرد: دورکردن جوانان از دین، به خدمت گرفتن در زمینه اهداف خبیث، سوق‌دادن جوانان به سمت ولنگاری، تلقین یأس و ناامیدی به جوانان و… که باید با این تهدیدات مقابله کنیم و هرکدام یک بسیجی آتش به اختیار در این زمینه باشیم.

🔹 مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان کارهای ارائه شده در سومین رویداد تولید محتوای بسیج را حیرت‌انگیز دانست و گفت: این توانمندی‌ها نوید می‌دهد استعدادهای خوبی در این زمینه وجود دارد.

💢 *کارگروهی جهت برندسازی در کشور تشکیل شود.*

🔹 حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان اظهار کرد: همه فضای کسب و کار مانند فضاهای دیگر به مرور زمان دچار تغییر و تحول می‌شود و روش‌های قبلی منسوخ می‌شود، که اگر فضای ما با این فضا متناسب نباشد قطعا ما از گردونه رقابت خارج می‌شویم.

🔹 وی عنوان کرد: در تولید محتوا نگاهی که به دنیا می‌کنیم سهم کشور ما شاید به زیر یک درصد برسد که هشداری برای ما است و باید در حوزه زبان فارسی متمرکز و تلاش کنیم.

🔹 احمدی با بیان اینکه سهم ما در این حوزه قابل توجه نیست، ادامه داد: در همه حوزه‌ها ازجمله در فضای کسب و کار هم باید کار کرد. آماری که در دنیا ارائه می‌شود؛ رشد سه، چهار ساله اخیر ماهیانه تحولی روی فضای فرهنگ و کسب و کار ما دارد. اگر با یک خبر می‌توانند جامعه را به هم بریزند ناشی از این است که ما باید بیشتر کار کنیم و از قالب شعار و حرف بیرون بیاییم.

🔹 مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان خاطرنشان کرد: استان کرمان با توجه به ظرفیتی که دارد و این اتفاق و رویداد از طرف سپاه و همکاری دانشگاه ولیعصر(عج) و مجتمع مس سرچشمه رقم خورده می‌تواند پایه و اساس کاری باشد و این نهضت را شروع کنیم و در سطح استان مسؤولان و نمایندگان حمایت کنند و کارگروهی تشکیل شود جهت برندسازی در کشور و با توجه به اینکه کرمان الان پایگاه مقاومت است این حوزه هم با توجه به شرایط اقتصادی کشور یکی از حوزه‌های مقاومت محسوب می‌شود و یک نقطه اثر باشد بتوانیم در حوزه فرهنگ و کسب و کار تحولات جدیدی داشته باشیم.

🔹 وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در مجتمع مس سرچشمه این اتفاق با تأسیس مرکز نوآوری رفسنجان انجام شده و ما حمایت می‌کنیم. در حوزه فرهنگ، روابط عمومی مانند سال‌های قبل و با رویکردهای جدید به‌عنوان حامی با همکاری ننهادهای متولی فرهنگی ادامه خواهد داد و بیشتر وقت و توان خواهد گذاشت.

🔹 احمدی خاطرنشان کرد: در حوزه کسب و کارهم شروع شده و ما اثبات کردیم، می‌شود در داخل کشور کار کرد، همین الان با حذف بعضی از خریدهای خارجی‌مان با بومی‌سازی و توانمندسازی کارگاه‌هایی که در استان فعالند رقم‌های خوبی به کرمان منتقل شده که این روند ادامه خواهد داشت.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*