۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2603
  • 09 فوریه 2022 - 23:27
  • 271 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۲ طرح در کشکوئیه رفسنجان افتتاح شد

۱۲ طرح در کشکوئیه رفسنجان افتتاح شد

– به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ۱۲ پروژه در کشکوئیه رفسنجان با اعتبار بیش از ۱۸۴ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت. به گزارش کشکوخبر، فرماندار رفسنجان روز چهارشنبه در آئین افتتاح ۱۲ طرح در بخش کشکوئیه از توابع رفسنجان بیان کرد: این پروژه ها شامل یک حلقه چاه آب آشامیدنی، پرورش […]

– به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ۱۲ پروژه در کشکوئیه رفسنجان با اعتبار بیش از ۱۸۴ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش کشکوخبر، فرماندار رفسنجان روز چهارشنبه در آئین افتتاح ۱۲ طرح در بخش کشکوئیه از توابع رفسنجان بیان کرد: این پروژه ها شامل یک حلقه چاه آب آشامیدنی، پرورش دام، زیرسازی و آسفالت روستایی، نیروگاه خورشیدی، پارک و … است.

علی اکبر پورمحمدی بیان کرد: برای اجرای این پروژه ها اعتباری معادل ۱۸۴ میلیارد و ۶۷۱ میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی و بخش خصوصی هزینه شده است.

وی تصریح کرد: یک واحد پرورش مرغ با ظرفیت ۲۰ هزار قطعه با اعتبار بیش از۴۰ میلیارد ریال در کشکوییه رفسنجان به بهره برداری رسید ضمن اینکه افتتاح تأمین روشنایی بلوار روستاهای تقی آباد و حسین آباد و نیز رفع افت ولتاژ برق چند روستا با مجموع اعتبارات ۱.۵ میلیارد ریال از دیگر برنامه های امروز در این بخش بود.

۱۲ طرح در کشکوئیه رفسنجان افتتاح شدپورمحمدی بیان کرد: زیرسازی، آسفالت و جدول گذاری در روستاهای دئفه رضوی، احمدآباد دئفه، بهجت آباد و احمد آباد هرندی به میزان بیش از ۳۹ هزار متر مربع و هزینه بیش از ۷۱ میلیارد ریال از افتتاحیات امروز بود.

وی ادامه داد: نیروگاه خورشیدی با هزینه ۳۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی، یک کارگاه خیاطی با اعتبار ۱.۵ میلیارد ریال، سالن انتظار آرامستان و پارک در این بخش با اعتبار ۱۹ میلیارد ریال از سوی شهرداری این منطقه مورد بهره برداری قرار گرفت

.یک حلقه چاه آب آشامیدنی در رفسنجان بهره برداری شد۱۲ طرح در کشکوئیه رفسنجان افتتاح شدمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان نیز در آئین بهره برداری از یک حلقه چاه آب آشامیدنی در دهستان شریف آباد کشکوئیه گفت: در راستای تأمین و رفع کمبود آب آشامیدنی دهستان شریف آباد، یک حلقه چاه با عمق ۲۸۰ متر و ۲۰ لیتر در ثانیه آبدهی در این منطقه حفر شد.

حسین چرخ انداز بیان کرد: با حفر این چاه که اعتباری ۲۰ میلیارد ریالی در بر داشته مشکل قطع آب اهالی حل می شود و بیش از ۱۵ هزار نفر جمعیت در ۱۰ روستا از نعمت آب آشامیدنی بهره مند می شوند.کشکوئیه از بخش های رفسنجان و در ۴۰ کیلومتری مرکز این شهرستان واقع شده و دارای بیش از ۲۵ هزار نفر جمعیت است

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*