۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2651
  • 25 می 2022 - 14:26
  • 51 بازدید
  • ارسال توسط :

✍ *شهردار رفسنجان در نشست خبری با خبرنگاران چه گفت؟*

🔹 در ماههای پایانی سال گذشته تجهیزات و ماشین آلات خریداری اما به دلیل مشکلات مصرفی و قراردادی وارد مدار نشد. 🔹 ماشین آلات به زودی وارد مدار خواهد شد، طبق تعهداتی که دادیم، تا پایان خرداد بحث اشتغالزایی اولیه و سرمایه گذاری برای ایجاد درآمد پایدار در فاز اول انجام می شود. 🔹 بودجه […]

🔹 در ماههای پایانی سال گذشته تجهیزات و ماشین آلات خریداری اما به دلیل مشکلات مصرفی و قراردادی وارد مدار نشد.

🔹 ماشین آلات به زودی وارد مدار خواهد شد، طبق تعهداتی که دادیم، تا پایان خرداد بحث اشتغالزایی اولیه و سرمایه گذاری برای ایجاد درآمد پایدار در فاز اول انجام می شود.

🔹 بودجه شورای پنجم برای سال ۱۴۰۰ رقم ۴۷٠ میلیارد تومان بود که در ۶ ماهه اول سال، ۱۹٠ میلیارد تومان از بودجه محقق شده بود.

🔹 در ۶ ماهه دوم سال گذشته ۳۱٠ میلیارد تومان درآمد برای شهرداری جذب شد که در مجموع درآمد شهرداری به ۵٠٠ میلیارد تومان رسید و از عدد ۴۷۰ میلیارد تومان عبور کرد.

🔹 بودجه شهرداری در سال جاری نسبت به سال گذشته دوبرابر شده است. در دو ماه ابتدای سال ۲٠٠ میلیارد تومان از بودجه۱۰۰۰ میلیارد تومانی شهرداری محقق شده است.

🔹 افزایش بودجه شهرداری کار ساده ای نبود به ویژه اینکه بحث سرمازدگی باغات پسته نیز بودجه را تحت الشعاع قرار می داد؛ اما با این وجود توانستیم درآمد کسب کنیم و روند خوبی داریم.

🔹رویکرد محله محوری مدیریت شهری در دستور کار است، شهر به ۵۰ محله تقسیم بندی شده ، از نیمی از محلات شهر سرکشی شده و تا پایان سال از سایر محلات بازدید خواهد شد. شورای محلات برای پاسخ به مطالبات مردمی تشکیل شده است، به خواسته های مردم در محلات شامل احداث پارک محله ای، افزایش سرانه ورزشی و آسفالت معابر لبیک گفته ایم.

🔹 حجم تعهدات شهرداری در بازدیدهای محله ای بالا رفته است، برای انجام تعهدات زمان بندی کرده ایم؛ برخی از آن ها تا پایان شهریورماه اجرا می شوند و در بیش از ۸٠ درصد محلات فاز اول وعده ها تا یک ماه آینده عملیاتی و اجرایی خواهند شد.

🔹 تمام تعهدات شورای پنجم که اکثرا قرارداد بود را انجام داده ایم؛ تمام پروژه ها را با میانگین پیشرفت ۱۰ درصد پذیرفتیم و تعهداتی که می بایست انجام شود تا پایان سال گذشته به بالای ۹٠ درصد رسیدند.

🔹 اجرای طرح صدچشمه در دوره شورای پنجم وعده داده شد و بایستی در کف رودخانه اجرا می‌شد، اما به خاطر عدم دریافت مجوز آب منطقه ای استان حتی اجازه سنگ‌چینی و سیمانکاری هم داده نشد.

🔹 دوبانده کردن خیابان پرستار به عنوان یکی دیگر از وعده های مدیریت شهری در دستور کار است ، با حضور مشاور معرفی شده از سوی آب منطقه ای و تأییدیه سازه ای جهت ساماندهی رودخانه و دیوار حائل، برای دوره مطالعاتی ۱۵۰ ساله مجوز صادر شده تا باند دوم این خیابان به منظور کاهش تردد بلوارهای طالقانی و شهید مدرس اجرا شود.

🔹 پروژه بهسازی و ساماندهی خیابان انقلاب که در زمان شورای پنجم تعهد داده شده بود، به خاطر نداشتن قرارداد به مرحله اجرا نرسید؛ لذا برای ساماندهی آن مشوق هایی برای بازاریان و اصناف گذاشتیم تا مغازه های طرفین را با تأیید میراث فرهنگی، طراحی کنیم.

🔹 ساماندهی بلوار خلیج فارس کلید خورده و مناقصه اول شامل اجرای عملیات جدولگذاری و ساماندهی معابر برگزار شده است و طراحی پل روگذر به طول ۸۰۰ متر طول و ۳۰۰ متر عرشه در حال انجام است.

🔹 مشکل پروژه پیامبر اعظم(ص) پس از ۱۰ سال وقفه حل شده است ، حق کسب و پیشه مغازه داران منطقه را به حساب اوقاف واریز کردیم تا ظرف یک ماه آینده مقابل ورودی پروژه تخریب و محدوده آن گشایش یابد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*