۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2786
  • 10 جولای 2022 - 20:56
  • 54 بازدید
  • ارسال توسط :
از احداث «دکل مخابرات» تا پایان شهریور تا «لایروبی» ۲۰ رشته قنات و اختصاص «یک‌میلیارد تومان» از سوی نماینده به منطقه

از احداث «دکل مخابرات» تا پایان شهریور تا «لایروبی» ۲۰ رشته قنات و اختصاص «یک‌میلیارد تومان» از سوی نماینده به منطقه

*مصوبات سفر نماینده و فرماندار به دهستان راویز؛* سفر نماینده، فرماندار و جمعی از مدیران ادارات شهرستان رفسنجان به منطقه راویز و شرکت در جلسه بررسی مشکلات این منطقه انجام شد و ضمن بررسی مصوبات سفر سال گذشته، مصوباتی نیز در این سفر مطرح شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خدمت، روز جمعه سفر نماینده مجلس، […]

*مصوبات سفر نماینده و فرماندار به دهستان راویز؛*

سفر نماینده، فرماندار و جمعی از مدیران ادارات شهرستان رفسنجان به منطقه راویز و شرکت در جلسه بررسی مشکلات این منطقه انجام شد و ضمن بررسی مصوبات سفر سال گذشته، مصوباتی نیز در این سفر مطرح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خدمت، روز جمعه سفر نماینده مجلس، فرماندار و جمعی از مدیران ادارات شهرستان رفسنجان به منطقه راویز انجام و جلسه بررسی مشکلات این دهستان همراه با پیگیری مصوبات سفر سال گذشته مسؤولان به این دهستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام دکتر حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان در مجلس در خصوص برخی مصوبات این سفر توضیح داد: دکل مخابرات راویز و دره‌کردی تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ نصب می‌شود و تجهیزات آن پس از نصب دکل به آن اضافه خواهد شد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس عنوان کرد: اختصاص۲٫۳ میلیارد تومان جهت لایروبی ۲۰ رشته قنات توسط جهاد کشاورزی و اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان جهت برق‌رسانی و تعویض تیرهای فرسوده با همکاری شوراها، دهیاری و اداره برق از مصوبات این سفر بود.

همچنین با تأکید دکتر جلالی مقرر شد روستاهایی که ۶ خانوار جمعیت دارند مطالعه صورت گیرد و مناطق عشایری که نیاز به برق خورشیدی دارند تا پایان سال تعیین‌تکلیف و این موضوع محقق شود.

حجت‌الاسلام جلالی در خصوص طرح هادی گفت: طرح‌های هادی روستاهایی که مطالعه آن انجام شده هرچه زودتر ابلاغ شود و روستاهای فاقد دهیاری هم بررسی شوند و طبق قول مدیرکل بنیاد مسکن استان مشکل این روستاها حل خواهد شد.

مشعل گاز راویز آذر۱۴۰۲ روشن می‌شود

همچنین موضوع گازرسانی به دهستان راویز هم مطرح شد که به گفته رهبرمقدم رئیس شرکت گاز رفسنجان برای تصویب گازرسانی به راویز از مسیر شهربابک مشاور طراحی در حال آماده‌سازی مناقصه است و ۲۸ تیرماه با حضور در منطقه طرح نهایی را اجرایی خواهد کرد و اوراف و دهوئیه هم جزو روستاهایی است که گازرسانی خواهند شد.

رهبر مقدم با قدردانی از تلاش‌های نماینده مجلس جهت تحقق گازرسانی به مناطق رفسنجان اضافه کرد: تا آذرماه پیمانکار مشخص است و گازرسانی به منطقه راویز عملیاتی می‌شود و آذر ۱۴۰۲ مشعل روشن خواهد شد.

در این جلسه همچنین مقرر شد یک باب مدرسه توسط اداره ورزش و جوانان تجهیز شود و خانه ورزش روستایی در منطقه راویز ایجاد شود.

حجت‌الاسلام جلالی در ادامه خاطرنشان کرد: یک‌میلیارد تومان از حقوق تملکی که در مجلس به ما اختصاص می‌دهند به منطقه راویز کمک می‌کنیم. مقرر شد یک حلقه چاه تا ۱۷ مردادماه امسال حفر و انتقال و ایستگاه پمپاژ تا پایان سال توسط شرکت آبفا اجرا شود و نیز مقرر شد از محل بنیاد برکت ۱۰۰ میلیون تومان جهت لایروبی قنات نیمجردوییه اختصاص یابد و جهت اشتغال در روستاهای استاهوییه و دره‌کردی هرکدام یک‌میلیارد تومان وام با کارمزد ۴ درصد تخصیص یافت.

قول احداث زمین چمن مصنوعی از سوی فرماندار

در پایان این جلسه ضمن اینکه فرماندار قول احداث زمین چمن مصنوعی در منطقه راویز را داد، مصوبات سال گذشته هم مورد بررسی قرار گرفت و در بخش طرح هادی، اجرای آسفالت، برق‌رسانی، اجرای شبکه آب، اقداماتی که انجام شده بود، مطرح شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*