۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2826
  • 13 جولای 2022 - 11:30
  • 41 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف بیش از ۱۰۰میلیارد کالای قاچاق درشهرستان انار

کشف بیش از ۱۰۰میلیارد کالای قاچاق درشهرستان انار

فرمانده انتظامی انار از کشف بیش از ۱۰۰میلیارد ریال کالای قاچاق و دستگیری ۱۵نفر قاچاقچی دراین شهرستان خبرداد. “سرهنگ رضا خلیلی نژاد” در جلسه کمیسیون مبارزه باکالای قاچاق با اعلام این خبر بیان داشت:پلیس با پدیده قاچاق کالا این اقدام لطمه زنده به چرخه تولیدات داخلی مبارزه کرده و با متخلفان به صورت قانونی برخورد […]

فرمانده انتظامی انار از کشف بیش از ۱۰۰میلیارد ریال کالای قاچاق و دستگیری ۱۵نفر قاچاقچی دراین شهرستان خبرداد.

“سرهنگ رضا خلیلی نژاد” در جلسه کمیسیون مبارزه باکالای قاچاق با اعلام این خبر بیان داشت:پلیس با پدیده قاچاق کالا این اقدام لطمه زنده به چرخه تولیدات داخلی مبارزه کرده و با متخلفان به صورت قانونی برخورد می کند.” سرهنگ خلیلی نژاد “بیان داشت: از ابتدای سال‌جاری تا کنون افزون بر ۱۰۰میلیارد ریال کالای قاچاق در انار کشف شد.

وی با اشاره به اینکه میزان کشفیات امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰۰درصدی افزایش داشته است، تصریح کرد: در مدت مشابه سال قبل ۳۵میلیاردریال کالای قاچاق در انار کشف شد .”خلیلی نژاد “عنوان کرد: در همین راستا در سال جاری ۴ دستگاه موتورسیکلت سنگین،یکدستگاه ماشین آلات سنگین،۲۰هزارلیتر سوخت، ۶۸راس احشام،۵۰تن کالای اساسی ،لوازم خانگی و…کشف شده است. 

وی با اشاره به افزایش ۲۰۰درصدی دستگیری متخلفین قاچاق گفت: در راستای مبارزه با کالای قاچاق و کشفیات صورت گرفته ۱۵نفر در سال جاری دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی انار در پایان ضمن تقدیر از همکاری مردم تصریح کرد: اهتمام جدی و برنامه ریزی های لازم در راستای مبارزه با کالای قاچاق به صورت ویژه در دستور کار پلیس است و مبارزه با کالای قاچاق را از اولویت های اساسی و مهم ناجا دانست و گفت: حرکت جهادی و انقلابی در راستای مبارزه با این پدیده شوم مد نظر است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*