۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.
فرماندار شهرستان رفسنجان صبح امروز شنبه ۲۵ تيرماه با همراهي رئيس اداره محيط زيست و رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رفسنجان از کارخانه تاو اکسیر ویستا رفسنجان بازديد و با پيگيري که صورت گرفت، مشکلات اين واحد توليدي رفع شد.
به گزارش کشکوخبر به نقل از ایسنا، مهندس ابوالفضل اکبري مدير واحد توليدي «تاو اکسير» در حاشيه اين بازديد اظهار کرد: شرکت توليدي «تاو اکسیر ویستا» در ۵۵ کيلومتري رفسنجان به سمت کرمان دوراهي خنامان قرار دارد. اين مجموعه با توليد بي سولفات سديم و اسيد کلريدريک ۱۴ نفر را مشغول به کار کرده است.
وي افزود: اسيد کلريدريک در زمينه ضدعفوني کننده و اسيدشويي و بي سولفات سديم در زمينه مواد شوينده و کود شيميايي کاربرد دارد.
مهندس اکبري با بيان اينکه در زمينه توليد مواد اوليه اسيد با شرکت ملي صنايع مس ايران همکاري داريم، خاطرنشان کرد: در يکسال گذشته با موانعي از جمله مشکلات زيست محيطي، صنعت و معدن، زمين کارخانه و نقديندگي روبرو بوديم.
مدير واحد توليدي «تاو اکسیر ویستا» رفسنجان با بيان اينکه به عنوان يک کارآفرين جوان سعي کرده ام اشتغالزايي داشته باشيم، خاطرنشان کرد: اميدوارم موانع توليد اين کارخانه بزودي رفع تا شاهد رونق دوباره آن و افزايش اشتغالزايي اين واحد توليدي باشيم.
به گزارش ايسنا، در اين بازديد و در پي تماس فرماندار رفسنجان با مديرعامل منطقه ويژه اقتصادي رفسنجان مصوب شد يک هکتار زمين با تسهيلات براي تکميل و جابجايي به اين مجموعه اهدا شود و مدير اين شرکت فردا يکشنبه با مراجعه به منطقه ويژه اقتصادي رفسنجان، اقدامات لازم را براي اخذ زمين انجام دهد.
همچنين با پيگيري فرماندار ويژه رفسنجان مصوب شد مواد اوليه اسید سولفوریک، از اسيد کشاورزي با قيمت شرکت مس به اين شرکت اهدا شود.
رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت رفسنجان نيز مصوب کرد وامي براي تسهيل بدهي و تکميل نقديندگي به مبلغ ۲ ميليارد تومان به اين کارخانه اهدا گردد و يک وام ديگر نيز براي طرح توسعه اين مجموعه مصوب شد.
رئيس اداره محيط زيست رفسنجان نيز در اين بازديد بر مساعدت به هر اقدامي براي گرفتن جابجايي و ادامه فعاليت کارخانه قول مساعد داد.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*