۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

🔰مسؤولان انگیزه و اراده خود را در زمینه کارهای فرهنگی بالا ببرند

🔰مسؤولان انگیزه و اراده خود را در زمینه کارهای فرهنگی بالا ببرند

نماینده مردم رفسنجان و انار و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: ❇️مسؤولان باید انگیزه و اراده خود را در زمینه کارهای فرهنگی بالا ببرند و دغدغه‌مندانه در حوزه فرهنگی تلاش کنند. ❇️حجت‌الاسلام دکتر حسین جلالی روز شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گلستان با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه این […]

نماینده مردم رفسنجان و انار و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:
❇️مسؤولان باید انگیزه و اراده خود را در زمینه کارهای فرهنگی بالا ببرند و دغدغه‌مندانه در حوزه فرهنگی تلاش کنند.

❇️حجت‌الاسلام دکتر حسین جلالی روز شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گلستان با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه این استان با اشاره به اینکه در بحث فرهنگ تا رسیدن به نتیجه مطلوب مشکلاتی وجود دارد، اظهار کرد: به‌دلیل اینکه فرهنگ امری کیفی است نتایج کارهای فرهنگ زودبازده نیست و در درازمدت جواب می‌دهد.

❇️عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: کارهای فرهنگی الگو و مدل خاصی ندارد و مردم نیز نسبت به آن مطالبه نمی‌کنند و مسؤولان هم انگیزه‌ای برای کار فرهنگی ندارند.

❇️وی ادامه داد: باید الگوی مناسب و مطابق با دین برای کارهای فرهنگی طراحی کنیم و مسؤولان نیز دغدغه‌مندانه و دلسوزانه در حوزه فرهنگی تلاش کنند.

❇️حجت‌الاسلام جلالی با ذکر این مطلب که در مسائل فرهنگی خلأ قانونی مطرح می‌شود، تصریح کرد: این در حالی‌ست که قوانین در همه زمینه‌ها وجود دارد؛ اما اراده‌ای برای اجرای قوانین نیست.

❇️نماینده رفسنجان و انار در مجلس در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: هر کاری که انجام می‌دهیم باید موجب تقویت دین شود و در زمینه برنامه‌های فرهنگ عمومی باید با اصول و در مسیر دین حرکت کنیم.

❇️همچنین اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در آستانه عید غدیر خم از زورخانه پوریای ولی شهرستان گرگان بازدید کردند.

❇️حجت‌الاسلام جلالی در حاشیه این بازدید ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای را ارج نهاد و ابراز کرد: این ورزش آیینی با قدمت چندصد ساله در کشور ما می‌درخشد و باید در تمام شهرها گسترش یابد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*