۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

🔰افزودن بخش مردمی جشنواره بین‌المللی ستاره‌های صحنه به پیشنهاد شهرداری رفسنجان

🔰افزودن بخش مردمی جشنواره بین‌المللی ستاره‌های صحنه به پیشنهاد شهرداری رفسنجان

🔹معاون هنری شهرداری رفسنجان از اضافه شدن بخش مردمی به پنجمین جشنواره بین المللی ستاره های صحنه خبر داد و گفت: یکی از پیشنهادات شهرداری سپردن کارهای جشنواره به هنرمندان رفسنجانی بود که بر همین اساس آراء مردمی به جشنواره اضافه شد. 🔹سید محسن سجادی با بیان اینکه دو بوستان جوان و معلم شهر رفسنجان […]

🔹معاون هنری شهرداری رفسنجان از اضافه شدن بخش مردمی به پنجمین جشنواره بین المللی ستاره های صحنه خبر داد و گفت: یکی از پیشنهادات شهرداری سپردن کارهای جشنواره به هنرمندان رفسنجانی بود که بر همین اساس آراء مردمی به جشنواره اضافه شد.

🔹سید محسن سجادی با بیان اینکه دو بوستان جوان و معلم شهر رفسنجان میزبان اجراهای بخش مردمی جشنواره هستند، اظهار کرد: پنجمین جشنواره بین‌المللی ستاره‌های صحنه در ۴ بخش مجریان صحنه، خوانندگان صحنه، استندآپ کمدی و تقلید صدا از ۲۹ تا ۳۱ تیرماه در شهرستان رفسنجان برگزار می‌شود.

🔹معاون هنری شهرداری رفسنجان در این باره توضیح داد: تجهیزات و امکانات لازم برای اجرای نمایش در این بوستان ها توسط شهرداری فراهم شده است و شهروندان پس از اجرا می توانند در سامانه‌ای که اعلام می‌شود، به هنرمندان نمره بدهند تا در مراسم اختتامیه ملاک ارزیابی بخش مردمی قرار گیرد.

🔹وی ادامه داد: اجراهای بخش مردمی جشنواره شامل خوانندگان صحنه، استندآپ کمدی و تقلید صدا از ساعت ۲۰:۳۰ چهارشنبه و پنج شنبه ۲۹ و ۳۰ تیرماه در دو بوستان جوان و معلم آغاز می شود.

🔹سجادی با اشاره به اینکه از ۳۱ استان کشور و ۱۴ کشور جهان در این جشنواره شرکت می‌کنند، از شهروندان رفسنجانی درخواست کرد استقبال خوبی از اجراهای مردمی جشنواره داشته باشند چرا که این هنرمندان می‌توانند سفیران خوبی برای رفسنجان باشند.

🔹سجادی مردمی شدن جشنواره ها را از نقاط مثبت رویدادها اعلام کرد که در این دوره به پیشنهاد شهرداری رفسنجان به بخش های جشنواره افزوده شده است و با تأکید بر اینکه هنر در سالن به استفاده عموم نمی رسد، افزود: هنرمند باید در سطح عادی جامعه با مردم باشد و این مردم باشند که به کار او نمره و امتیاز می دهند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*