۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

🔰دیدار امام جمعه و نمایند مجلس با ریاست و کارکنان بهزیستی به مناسبت هفته بهزیستی

🔰دیدار امام جمعه و نمایند مجلس با ریاست و کارکنان بهزیستی به مناسبت هفته بهزیستی

🔹این دیدار که به مناسبت هفته بهزیستی با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر جلالی نماینده مردم محترم رفسنجان و انار ، حجت الاسلام و المسلمین عسکری نماینده ولی فقیه و امام جمعه ، ریاست بهزیستی آقای بلندی و پرسنل اداری در محل بهزیستی صورت گرفت. 🔹عباس بلندی در این دریدار ضمن تبریک هفته بهزیستی […]

🔹این دیدار که به مناسبت هفته بهزیستی با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر جلالی نماینده مردم محترم رفسنجان و انار ، حجت الاسلام و المسلمین عسکری نماینده ولی فقیه و امام جمعه ، ریاست بهزیستی آقای بلندی و پرسنل اداری در محل بهزیستی صورت گرفت.

🔹عباس بلندی در این دریدار ضمن تبریک هفته بهزیستی ، سازمان بهزیستی را بزرگترین سازمان حمایتی و خدماتی دانست که در کشور فعالیت می کند. ایشان دو رسالت اصلی سازمان را پیشگیری و توانمند سازی خواند . و افزود امسال سعی بر این داریم در حوزه آسیب های اجتماعی و پیشگیری و آگاه سازی بیشتیرین فعالیت را انجام دهیم .

🔹ایشان همچنین از نماینده مجلس خواهان پیگیری افزایش حقوق کارکنان بهزیستی را در مجلس شد و اظهار داشتند مسئولین و مردم در سوق دادان خیرین به سمت بهزیستی تلاش داشته باشند تا بتوانیم نیاز های جامعه هدف را بصورت ویژه بررسی کنیم .

🔹دکتر جلالی نمایند محترم مردم در مجلس ضمن تبریک هفته بهزیستی گفتند.خداوند توفیق به شما داده تا شکر سلامتی به جا آوردید به واسطه خدمتی که به افرادی می کنیدکه بعضا از نعمت سلامتی محروم هستند.

🔹افراد دارای معلولیت از چند جهت در مضیقه هستند شما باید آرامش و فرشته نجات برای آنها باشید . در ادامه نیز ایشان از نظام هماهنگ پرداخت حقوق ها خبر داد .

🔹حجت الاسلام و المسلمین عسکری امام جمعه محترم ضمن تبریک هفته بهزیستی به فعالان در بهزیستی گفتن، کاربسیار سخت و دشوار ولی با ارزشی دارید. باید به بهزیستی نگاه ویژه داشت و مردم و مسئولین باید بیایند و از نزدیک مراکز نگهداری بهزیستی را ببینند تا خدمات اینها را مشاهده و شکر گزار نعمت های خداوند باشند‌.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*