۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

❇️جشنواره بین المللی ستاره های صحنه در رفسنجان به پایان رسید.

❇️جشنواره بین المللی ستاره های صحنه در رفسنجان به پایان رسید.

صمد قربان نژاد در آیین اختتامیه جشنواره بین المللی ستاره های صحنه مطرح کرد: 🔹شروع جشنواره از عصر چهارشنبه ۲۹تیر ماه هنرمندانی از ۱۴کشور و هیات داوران تراز اول و شاخص کشور در اینجا حضور داشتند. 🔹این جشنواره در چهار بخش مجریان صحنه، استند آپ کمدی، تقلید صدا و خوانندگان صحنه در استان کرمان شهرستان […]

صمد قربان نژاد در آیین اختتامیه جشنواره بین المللی ستاره های صحنه مطرح کرد:

🔹شروع جشنواره از عصر چهارشنبه ۲۹تیر ماه هنرمندانی از ۱۴کشور و هیات داوران تراز اول و شاخص کشور در اینجا حضور داشتند.

🔹این جشنواره در چهار بخش مجریان صحنه، استند آپ کمدی، تقلید صدا و خوانندگان صحنه در استان کرمان شهرستان رفسنجان (فاتحان اروند) برگزار شد.

🔹از ویژگی های خاص این جشنواره حضور هنرمندانی است که از تمام سوی کشورمان و ۱۴کشور جهان بوده است.

🔹یکی از ویژگی های بسیار خاص جشنواره امسال ما بخش شهید حاج قاسم سلیمانی برای مجریان بوده است چون معتقدیم امسال سال تولید و دانش بنیان و اشتغال آفرینی است ما بحث تولید و دانش بنیان را نباید فقط در حوزه صنعت و کار و صنایع و… توجه داشته باشیم بلکه در حوزه فرهنگ و هنر هم تولید داشته باشیم و باید این تولید دانش بنیان باشد.

🔹امیدواریم که توانسته باشیم اندک رسالت خود را در این حوزه انجام بدیم و امیدواریم حمایتهای مسئولین استان بخصوص در رفسنجان، ما دبیرخانه دائمی جشنواره را در اینجا گشایش کردیم و باعث می شود این جشنواره در استان کرمان و شهرستان رفسنجان تثبیت شود و در این دبیرخانه اتفاقاتی از جمله آموزش و پژوهش و تولید در هنر ها اتفاق افتد.

🔹در این جشنواره ۳۰ نفر مجری، ۱۵ نفر استند آپ کمدین، ۱۲نفر خواننده و ۱۰نفر در تقلید صدا به فینال رسیدند.

🔰در پایان جشنواره نفرات برگزیده اعلام شدند:

🔹دربخش ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی مجریان صحنه: محسن صفری از استان خوزستان، مصطفی حجتی از استان کرمان و مژده مهدویان از استان سمنان رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

🔹بخش تقلید صدا:
در بخش مردمی حدیث اسماعیلی از استان کرمان
محمد چمنی از استان خراسان شمالی (رتبه سوم)، میلاد محمدی از استان مرکزی (رتبه دوم) و دیپلم افتخار به علاوه تندیس جشنواره در این بخش به رتبه اول علی طیبی از استان فارس اهدا شد.

🔹بخش خوانندگان صحنه:
در بخش مردمی رامین کریمی از استان کرمان
بطور مشترک مقام سوم این بخش به احسان مرادی از استان خراسان شمالی و مهران جعفر پور از استان اصفهان، مقام دوم به علی منوچهری نیا از استان گلستان و دیپلم افتخار و تندیس طلایی این جشنواره به سید رسول رضوی از استان فارس اهدا شد.

🔹بخش مجریان صحنه:
فینالیست و رتبه سوم بطور مشترک محسن کاهنی از استان خراسان جنوبی و احمد رضا جهانی از استان مازندران، مقام دوم آرش رضوانی از تهران و دیپلم افتخار به علاوه تندیس طلایی جشنواره به رتبه نخست مهرنوش ایران خواه از استان هرمزگان اهدا شد.

🔹بخش استند آپ کمدی:

🔸در بخش داوران؛ امیر علی عسکریان از استان تهران (بدلیل خلاقیت شیوه در اجرا)
🔸دربخش مردمی؛ افشین ثریا از آذربایجان معرفی شدند.
محمد حسین صفری از استان خراسان رضوی رتبه سوم، مهرداد جوانمردی از استان تهران رتبه دوم و دیپلم افتخار و تندیس طلایی جشنواره به ابولفضل عابد خانی از استان مرکزی اهدا شد.

🔱به پاس تلاش و تمرین در فراگیری و اشاعه زبان به ۱۴ شرکت کننده از ۱۴کشور (یمن،هند،عراق،مراکش،ساحل آج،افغانستان،قرقیزستان،لبنان،پاکستان،فلسطین،سوریه،ترکیه،بنگلادش،و نیجریه) اهدا شد.

کرمی زاده/خبرنگارکشکوخبر

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*