۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

🔰مناطق مختلف رفسنجان و انار از آب شرب سالم بهره‌مند شدند

🔰مناطق مختلف رفسنجان و انار از آب شرب سالم بهره‌مند شدند

🔸مناطق مختلفی از شهرستان‌های رفسنجان و انار که با کم‌آبی یا بی‌آبی دست و پنجه نرم می‌کردند، با پیگیری‌های نماینده و همت جهادی شرکت آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان از آب شرب سالم بهره‌مند شدند. 🔸حجت‌الاسلام دکتر حسین جلالی، آب را چالش جدی در شهرستان‌های رفسنجان و انار دانست که در تابستان اکثر جاها به‌دلیل […]

🔸مناطق مختلفی از شهرستان‌های رفسنجان و انار که با کم‌آبی یا بی‌آبی دست و پنجه نرم می‌کردند، با پیگیری‌های نماینده و همت جهادی شرکت آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان از آب شرب سالم بهره‌مند شدند.

🔸حجت‌الاسلام دکتر حسین جلالی، آب را چالش جدی در شهرستان‌های رفسنجان و انار دانست که در تابستان اکثر جاها به‌دلیل افت فشار آب یا قطعی با مشکل مواجه می‌شوند.

🔸نماینده رفسنجان و انار در مجلس ادامه داد: با توجه به حفر چاه‌های جدید و قرار گرفتن در مدار بهره‌برداری مشکلات برخی مناطق شهرستان رفسنجان برطرف شده است.

🔸وی افزود: در حومه غربی نیز مشکلاتی بود که به همت رئیس شرکت آبفا شهرستان با تغییراتی که در سیستم لوله‌گذاری ایجاد شد مسأله آب این روستاها حل شد.همچنین افت فشار در نوقات با آبگیری مخازن تا حد زیادی یرطرف شده است.

🔸حجت‌الاسلام جلالی یادآور شد: ۲۲۰ متر از چاه لطف‌آباد شهرستان انار حفر شده و حفاری ۵۰ متر باقیمانده نیز تا چند روز آینده به پایان می‌رسد و آب وارد مدار شده و مردم هشت قریه هم می‌توانند از آب کافی و سالم بهره‌مند شوند.

🔸وی به اجرای خط انتقال آب منطقه خنامان تا پایان شهریورماه امسال اشاره و ابراز کرد: با تکمیل خط انتقال و آبگیری مخازنی که پیش‌بینی شده است، مشکل آب همه روستاهای این منطقه حل خواهد شد.

🔸دکتر جلالی خاطرنشان کرد: حفاری چاه‌های مانی، دره رنج و راویز هم در دستور کار شرکت آبفاست و ان‌شاءالله کمک کنیم به‌زودی انجام شود که مردم این مناطق هم در خصوص آب مشکلی نداشته باشند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*