۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

🟦اعزام ۷۱ دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک به مناطق سیل زده رفسنجان

🟦اعزام ۷۱ دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک به مناطق سیل زده رفسنجان

🔹معاون برنامه ریزی و بودجه فرمانداری رفسنجان از اعزام ۷۱ دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک به مناطق سیل زده به این شهرستان خبرداد و گفت: این کمک ها از سوی شرکت مس به منظور امدادرسانی به مناطقی که بر اثر سیلاب دچار تخریب و آسیب شده اند است. 🔹به گزارش #کشکوخبر به نقل از […]

🔹معاون برنامه ریزی و بودجه فرمانداری رفسنجان از اعزام ۷۱ دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک به مناطق سیل زده به این شهرستان خبرداد و گفت: این کمک ها از سوی شرکت مس به منظور امدادرسانی به مناطقی که بر اثر سیلاب دچار تخریب و آسیب شده اند است.

🔹به گزارش #کشکوخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری رفسنجان محمدرضا رحمانی با اشاره به اینکه با ورود سامانه بارشی از روز چهارشنبه هفته گذشته که به برخی مناطق شهرستان صدمات جدی بر اثر سیل اب های مخرب وارد کرده است اظهار کرد: به منظور امداد رسانی به مناطق سیل زده، با همکاری شرکت ملی صنایع مس ایران، ۴ دستگاه بولدوزر، ۱۱ دستگاه لودر، ۲ دستگاه بیل مکانیکی، ۵ دستگاه تریلر، ۳ دستگاه کمرشکن، یک دستگاه گریدر، ۵ دستاه جرثقیل، ۱۳ دستگاه خودرو پیکاپ، یک دستگاه مکنده آب و ۱۶ دستگاه کامیون ارسال گردید.

🔹وی خاطرنشان کرد: سیلاب به زیرساخت های جاده ای، آب، برق، گاز و دیگر تأسیسات و منازلی که در مسیر سیلاب بودند آسیب وارد کرده که با همکاری سپاه، هلال احمر، فرمانداری، شهرداری، نیروهای جهادی و غیره سعی در رفع مشکلات و آسیب های وارده هستیم.

🔹رحمانی گفت: همچنین بین اهالی سیل زده در رفسنجان ۱۵۰۰بطری آب معدنی و ۳۰۰۰ پرس غذای گرم توزیع شد و این توزیع ها امروز و فردا هم ادامه دارد

https://chat.whatsapp.com/CpvFFtftfqsD24z9hTMLAV

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*