۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

❇️ از ایجاد خاکریز تا تخلیه آب و آبرسانی و توزیع غذا در مناطق سیل‌زده شهرستان رفسنجان

❇️ از ایجاد خاکریز تا تخلیه آب و آبرسانی و توزیع غذا در مناطق سیل‌زده شهرستان رفسنجان

خادمان موکب اربعینی خاتم الانبیاء (ص): 🔹با آغاز هشدارها مبنی بر نزدیک شدن سیل به رفسنجان، خادمان موکب خاتم الانبیاء (ص) دوشادوش سایر نیروهای جهادی و امدادرسان، فعالیت خود را آغاز کردند. 🔹از همان لحظه‌های نخست ورود سیل، با پای کار آمدن خادمان و به کارگیری تریلرهای کمپرس متعلق به آنان، با ایجاد خاکریزهای موقت، […]

خادمان موکب اربعینی خاتم الانبیاء (ص):

🔹با آغاز هشدارها مبنی بر نزدیک شدن سیل به رفسنجان، خادمان موکب خاتم الانبیاء (ص) دوشادوش سایر نیروهای جهادی و امدادرسان، فعالیت خود را آغاز کردند.

🔹از همان لحظه‌های نخست ورود سیل، با پای کار آمدن خادمان و به کارگیری تریلرهای کمپرس متعلق به آنان، با ایجاد خاکریزهای موقت، اسکان و جابجایی افراد از منازل به مناطق امن، به کمک‌رسانی به مردم و خودروهای گرفتار در سیل پرداختند.

🔹در مراحل بعدی نیز با تخلیه منازل و تخلیه آب معابر، ساختمان‌های مسکونی و تجاری با دستگاه‌های پمپاژ و کف کش، به کمک مردم آمدند.

🔹توزیع بطری‌های آب معدنی که هر ساله توسط خیرین موکب در ایام محرم انجام می‌شد، امسال یک تریلر بطری آب معدنی، در بین مردم آسیب دیده از سیل در حال توزیع است.

🔹طبخ و توزیع روزانه ٣هزار و پانصد تا ۴هزار غذای گرم در شهرک‌ها و روستاهای گرفتار در سیل نیز از دیگر اقدامات موکب است که همچنان ادامه دارد.

🔹خادمان موکب خاتم الانبیاء (ص) هر زمان که در کشور نیاز به کمک‌رسانی بوده از جمله سیل گمیشان، خوزستان، سیستان و بلوچستان و جنوب استان کرمان، به صورت خودجوش با پشتوانه کمک‌های مردمی، امدادرسانی کرده و در رفسنجان نیز از ابتدای وقوع سیل کنار مردم آسیب دیده است و همچنان به خدمت‌رسانی ادامه می‌دهد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*