۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

🟦تخلیه بیش از ۸۰ درصد آب زیرگذر مرکز رفسنجان

🟦تخلیه بیش از ۸۰ درصد آب زیرگذر مرکز رفسنجان

🔹 معاون خدمات شهری شهرداری رفسنجان درباره آخرین وضعیت آبگرفتگی و تنظیف معابر رفسنجان از سیلاب اخیر گفت: در حال حاضر آبگرفتگی تمام معابر رفع شده و در حال جمع‌آوری گِل و لای ناشی از سیلاب در معابر شهر هستیم و تنظیف برخی معابر نیز آغاز شده است. 🔹مهندس محمدعارف پوراسدالهی اظهار کرد: با توجه […]


🔹 معاون خدمات شهری شهرداری رفسنجان درباره آخرین وضعیت آبگرفتگی و تنظیف معابر رفسنجان از سیلاب اخیر گفت: در حال حاضر آبگرفتگی تمام معابر رفع شده و در حال جمع‌آوری گِل و لای ناشی از سیلاب در معابر شهر هستیم و تنظیف برخی معابر نیز آغاز شده است.

🔹مهندس محمدعارف پوراسدالهی اظهار کرد: با توجه به اعلام قبلی سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع بارش‌های جوی، پیش‌بینی‌های لازم انجام گرفت و کلیه‌ اکیپ‌های حوزه خدمات شهری برای رفع مشکل آب گرفتگی در شهر رفسنجان بسیج شدند اما حجم آبگرفتگی و سیلاب خارج از تصور شد و همه شهر را فرا گرفت.

🔹وی با بیان اینکه بارش اخیر در ۵۰ سال گذشته بی سابقه بوده است، از تداوم عملیات بازگشایی معابر در نقاط آسیب دیده از جمله شهرک فرهنگیان توسط تجهیزات و ماشین آلات شهرداری خبر داد و افزود: با تلاش بی وقفه و شبانه‌روزی نیروهای شهرداری و تغییر مسیر سیلاب در برخی نقاط شهر از خسارت بیشتر به منازل مردم جلوگیری شد.

🔹مهندس پوراسدالهی یادآور شد: تمامی نیروهای خدمات شهری، فضای سبز، آتش نشانی، حمل و نقل، سازمان عمران، شهرداری های مناطق و پایگاه بسیج مقداد شهرداری در پی سامانه بارشی و سیلاب و آبگرفتگی معابر در هفت روز گذشته در حال خدمت‌رسانی به مردم محلات سیل زده هستند.

🔹معاون خدمات شهری شهرداری رفسنجان درباره آخرین وضعیت آبگرفتگی و تنظیف معابر رفسنجان از سیلاب اخیر خاطرنشان کرد: در حال حاضر آبگرفتگی تمام معابر رفع شده و در حال جمع‌آوری گِل و لای ناشی از سیلاب در معابر شهر هستیم و تنظیف برخی معابر نیز آغاز شده است.

🔹مهندس پوراسدالهی عنوان کرد: با توجه به گستردگی حجم کار، نیروهای کمکی از استانهای تهران، خراسان رضوی، هرمزگان، اصفهان، قزوین و همچنین نیروهایی از شهرداری‌های کرمان، انار و کشکوئیه به همراه بسیج، سپاه و ارتش به کمک شهرداری رفسنجان در تنظیف معابر و جمع‌آوری گِل و لای آمده‌اند.

🔹وی بیان کرد: پس از جمع‌آوری گِل و لای ناشی از سیلاب، شستشوی همه معابر شهر با خودرو‌های آتش‌نشانی، تانکرهای آبپاش و تانکرهای سمپاش توسط نیروهای جهادی و مردمی انجام خواهد شد.

🔹معاون خدمات شهری شهرداری رفسنجان در خصوص وضعیت زیرگذر میدان شهید سلیمانی گفت: در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد آب درون زیرگذر تخلیه شده و کار به صورت مداوم تا تخلیه کامل آن و پس از جمع‌آوری گّل و لای و سپس تنظیف و بازگشایی زیرگذر ادامه دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*