۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

🔷سفر یکروزه رئیس جمهور به استان کرمان/خسارت سیل در بخش‌های مختلف جبران شود

🔷سفر یکروزه رئیس جمهور به استان کرمان/خسارت سیل در بخش‌های مختلف جبران شود

«نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس از سفر یکروزه آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور به استان کرمان در روز جمعه خبر داد.» 🔸حجت‌الاسلام دکتر حسین جلالی شنبه شب در جمع عزاداران اباعبدالله‌الحسین(ع) در گلشن انار ضمن تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان و یاران باوفایش اظهار کرد: شهرستان‌های رفسنجان و انار دچار بحران عظیمی […]

«نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس از سفر یکروزه آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور به استان کرمان در روز جمعه خبر داد.»

🔸حجت‌الاسلام دکتر حسین جلالی شنبه شب در جمع عزاداران اباعبدالله‌الحسین(ع) در گلشن انار ضمن تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان و یاران باوفایش اظهار کرد: شهرستان‌های رفسنجان و انار دچار بحران عظیمی ناشی از سیل شدند که باید خسارات وارده در بخش‌های مختلف جبران شود.

🔸وی با بیان اینکه سیل فرازو‌نشیب مناطق را نشان داد، افزود: باید طرح جامعی تدوین شود که اگر بارندگی داشتیم، حرکت آب روی مسیر خودش در جریان باشد و وارد خانه‌های مردم و خیابان های شهر نشود.

🔸نماینده رفسنجان و انار در مجلس بیان کرد: امسال سهمیه قیر بیش از دوبرابری گرفتیم و برای مناطقی که نیاز به آسفالت دارند پیگری خواهیم کرد که قیر مورد نیازشان تأمین شود.

🔸حجت‌الاسلام جلالی در ادامه از برگزاری جلساتی با رئیس جمهور، وزیر کشور و دیگر اعضای ستاد بحران کشور برای رسیدگی به وضعیت سیل شهرستان‌های رفسنجان و انار خبر داد و عنوان کرد: آخر هفته هیئت دولت جلسه‌ای برگزار خواهد کرد که امیدواریم بودجه‌های خوبی برای جبران خسارت سیل به مناطق سیل‌زده تخصیص یابد.
وی همچنین از سفر یکروزه رئیس جمهور در روز جمعه به استان کرمان خبر داد و ابراز امیدواری کرد این سفر برکات خوبی برای استان و حوزه انتخابیه داشته باشد.

🔸شایان ذکر است: حجت‌الاسلام جلالی پیش از حضور در جمع عزاداران، از منازل سیل‌زدگان شهرک رزمندگان گلشن انار بازدید کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*