۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

❇️بازدید دکتر خطیبی نماینده تام الاختیار وزارت علوم از دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان

❇️بازدید دکتر خطیبی نماینده تام الاختیار وزارت علوم از دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان

💠همزمان با سفر ریاست محترم جمهور به استان کرمان، دکتر علی خطیبی معاون اداری و پشتیبانی وزارت علوم با همراهی مهندس رضایی فرماندار ویژه، رییس و معاونین دانشگاه ولی عصر از نمونه ای از دستاوردهای فناورانه مرکز رشد دانشگاه بازدید کردند. 💠نماینده تام الاختیار وزارت علوم از پیشرفت های شرکت های مرکز رشد ابراز خرسندی […]

💠همزمان با سفر ریاست محترم جمهور به استان کرمان، دکتر علی خطیبی معاون اداری و پشتیبانی وزارت علوم با همراهی مهندس رضایی فرماندار ویژه، رییس و معاونین دانشگاه ولی عصر از نمونه ای از دستاوردهای فناورانه مرکز رشد دانشگاه بازدید کردند.


💠نماینده تام الاختیار وزارت علوم از پیشرفت های شرکت های مرکز رشد ابراز خرسندی نمود و اظهار داشتند در اجرای مطالبه ۱۰۵ شرکت فناور مبنی بر راه اندازی پارک علم و فناوری شمال استان کرمان ، مساعدت و پیگیری های لازم را انجام می دهد.


💠 مهندس رضایی فرماندار رفسنجان، به ضرورت ها و اهمیت احداث پارک برای توسعه اقتصاد فناورانه و دانش بنیان و رفع مشکلات اقتصادی مردم و شرکت ها پرداخت و ابراز امیدواری کرد رییس محترم جمهور در سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین با درخواست ۱۰۵ شرکت دانش بنیان و فناور موافقت نماید.

💠دکتر رنجبر کریمی رئیس دانشگاه، به سرآمدی محصولات و دستاوردهایی از شرکت های مرکز رشد در سطح استان و کشور پرداخت و خاطر نشان ساخت با موجودیت این دانش بنیان ها تا بحال برکات زیادی در زمینه اشتغالزایی و تولیدات دانش بنیان حاصل شده است.

💠وی راه اندازی پارک علم و فناوری شمال استان را بسیار ضروری دانست و اظهار داشت که از تمام ظرفیت های خود و همکاران برای راه اندازی پارک در پاسخ به مطالبه شرکت های فناور استفاده خواهد کرد.


💠دکتر خطیبی در ادامه بازدیدها از طرح های ناتمام دانشگاه، ضمن کلنگ زنی خوابگاه متاهلین در جریان پیشرفت های پروژه ها قرار گرفت و مقرر شد با مساعدت در تامین بودجه، امکان افتتاح آنها را فراهم نماید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*