۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 3347
  • 10 نوامبر 2022 - 11:18
  • 27 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و مدیرعامل شرکت پاکسان مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و مدیرعامل شرکت پاکسان با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

دیدار مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و مدیرعامل شرکت پاکسان مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و مدیرعامل شرکت پاکسان با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان؛ روح الله بهرامشاهی مدیرعامل منطقه ویژه اقصادی رفسنجان در این دیدار به معرفی منطقه ویژه و مزیت های آن پرداخت. مهدی صولی مدیرعامل شرکت پاکسان نیز در این دیدار گفت: ضرورت دارد آمایش سرزمینی دقیقی در رفسنجان داشته باشیم تا بهترین صنعت و فعالیت اقتصادی را در […]

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان؛ روح الله بهرامشاهی مدیرعامل منطقه ویژه اقصادی رفسنجان در این دیدار به معرفی منطقه ویژه و مزیت های آن پرداخت. مهدی صولی مدیرعامل شرکت پاکسان نیز در این دیدار گفت: ضرورت دارد آمایش سرزمینی دقیقی در رفسنجان داشته باشیم تا بهترین صنعت و فعالیت اقتصادی را در آنجا داشته باشیم. مدیرعامل شرکت پاکسان اضافه کرد: به دنبال انتقال سایت شرکت هستیم. برای شناسایی ظرفیت های منطقه نماینده ای میفرستیم تا در صورت مساعد بودن شرایط انتقال سایت را به رفسنجان داشته باشیم. صولی با بیان اینکه یکی از نیازهای صنعت ما آب است؛ عنوان کرد: همکاری مسئولین رفسنجان با منطقه ضروری است تا زیرساخت آب از طریق خط لوله آب خلیج فارس، آب و فاضلاب رفسنجان و یا منابع دیگر حل شود تا بتوانیم آب مورد نیاز صنعتی را تأمین کنیم. این مورد می‌تواند سهم زیادی از مشکل بیکاری رفسنجان را حل کند. در مواد شوینده نیاز کشور ۲ملیون و ۱۰۰هزار تن است. ظرفیت اسمی ۴میلیون و ۲۰۰هزار تن است که اگر بخواهیم تولید کنیم باید به سمت صادرات برویم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*