۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

معرفی ۱۱ اثر تئاتر بسیج استان کرمان

معرفی ۱۱ اثر تئاتر بسیج استان کرمان

دبیر جشنواره «سودای عشق» اظهار کرد: ۸ اثر در بخش صحنه‌ای از کوهبنان، سیرجان، رابر، کرمان، شهربابک و رفسنجان و نیز ۱۰ اثر در بخش خیابانی از رودبار جنوب، سیرجان، رفسنجان و کرمان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که پس از هم‌فکری شورای سیاستگذاری بسیج استان ۱۱ اثر منتخب و برگزیده شدند. حسین خاکسار […]

دبیر جشنواره «سودای عشق» اظهار کرد: ۸ اثر در بخش صحنه‌ای از کوهبنان، سیرجان، رابر، کرمان، شهربابک و رفسنجان و نیز ۱۰ اثر در بخش خیابانی از رودبار جنوب، سیرجان، رفسنجان و کرمان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که پس از هم‌فکری شورای سیاستگذاری بسیج استان ۱۱ اثر منتخب و برگزیده شدند.

حسین خاکسار افزود: مسئولین استان با همراهی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان از هیچگونه حمایتی در این رویداد دریغ نکرده و می‌توان بارقه‌ای از امید در تئاتر فاخر به منصه ظهور رساند.

وی در ادامه پیشنهاد راه‌اندازی جشنواره تئاتر بسیج استان کرمان در رفسنجان را داد و گفت: امید است با راه‌اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره تئاتر بسیج استان کرمان در رفسنجان شاهد اقدامات مثمرثمر بیشتری در این حوزه باشیم.

در پایان این مراسم، برگزیدگان جشنواره “سودای عشق” سیزدهمین جشنواره تئاتر بسیج استان کرمان که با حمایت مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و توسط بسیج هنرمندان استان برگزار شد، در حوزه‌های مختلف معرفی شدند.

بر اساس آراء هیأت داوران آثار «کباده» و «نُقل در معرکه» هر دو از شهر کرمان به جشنواره کشوری معرفی شدند.

همچنین در این مراسم حکم انتصاب «امیر موحدی» به عنوان رئیس بسیج هنرمندان شهرستان رفسنجان به وی اهدا شد.

بنابر این گزارش، دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق و سهمیه حضور در جشنواره امسال تئاتر فجر نیز به رفسنجان اعطاء شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: یکی از سیاست‌های جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت از تولیدات فاخر تئاتر است که برنامه‌ریزی‌ها در این راستا در حال انجام است تا با ایجاد فرصتی مغتنم برای هنرمندان زمینه‌ساز فضاهای خوب برای تئاتر استان کرمان باشیم.

محسن روحی ۷ آذرماه در مراسم اختتامیه “سودای عشق” سیزدهمین جشنواره تئاتر بسیج استان کرمان اظهار کرد: اگر سال‌های گذشته تأکید می‌کردیم که فرهنگ و رسانه مهم است برخی افراد این را باور نداشتند اما اکنون بر این اذعان دارند که این مقوله‌ها مهم و فرصت ویژه است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*