۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 628
  • 22 ژانویه 2020 - 20:28
  • 219 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : صادقی
  • منبع : کشکوخبر
ربیعی: برابر قشقایی به غرور خود باختیم

ربیعی: برابر قشقایی به غرور خود باختیم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان تیم خود را بدون مشکل خواند و گفت که با هدف پیروی به مصاف نیروی زمینی خواهند رفت.

به گزارش کشکوخبر محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان (صدرنشین رقابت های لیگ دسته اول فوتبال) در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط این تیم گفت: مس رفسنجان در بهترین شرایط خود به سر می برد و درحال حاضر هیچ مشکلی متوجه تیم ما نیست.

مس رفسنجان در هفته بیستم رقابت های لیگ دسته اول برابر قشقایی شیراز قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر صفر بازی را واگذار کرد. ربیعی درباره این شکست گفت: با وجود این که نیمه نخست را پیروز به رختکن رفتیم اما در نیمه دوم خوب ظاهر نشدیم و قشثایی توانست دو گل وارد دروازه ما بکند تا در این دیدار پیروز شود. البته که ما به غرور خود باختیم. بازیکنان ما از موقعیت های خود استفاده نکردند و تیم مقابل از موقعیت های اندک خود به خوبی استفاده کرد.

تک گل مس رفسنجان در دیدار برابر قشقایی شیراز را حمید گلزاری هافبک این تیم وارد دروازه قشقایی کرد. گلزاری در نیم فصل نخست سال جاری عالی ظاهر شد و روز به روز عملکرد بهتری از خود نشان داد. سرمربی مس رفسنجان درباره این بازیکن گفت: گلزاری قبل از حضورش در مس رفسنجان نیز بازیکن نسبتا شناخته شده ای بود. عملکرد خوب او سال گذشته در تیم فوتبال گل گهر تا حدودی به چشم مردم و رسانه ها آمد اما در سال جاری و در تیم مس رفسنجان خوش درخشیده است و با وجود این که در پست هافبک مرکزی بازی می کند، گل های زیادی به ثمر رسانده است. البته که از نظر من موفقیت در انجام وظیفه مهم است و نه گلزنی. در تصدیق عملکرد خوب این بازیکن همین بس که وظایفی که به او سپرده می شود را به خوبی انجام می دهد. عملکرد گلزاری نسبت به گذشته بهتر شده است و در آینده بهتر هم خواهد شد.

سرمربی مس رفسنجان درباره دیدار پیش روی تیم خود برابر نیروی زمینی نیز گفت: نیروی زمینی تیم بسیار خوبی است و بازیکنان و کادر فنی قابل احترامی دارد. بازی سختی در پیش داریم و تمام انرژی خود را برای پیروزی در این دیدار به کار خواهیم گرفت.

ربیعی هم چنین درباره نقل و انتقالات نیم فصل تیم خود گفت: با توجه به بررسی های صورت گرفته در نیم فصل، چند بازیکن در پست های مختلف جذب کردیم. امیدوار هستم آن ها برای تیم مفید باشند و وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*