۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 679
  • 23 ژانویه 2020 - 12:40
  • 153 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : صادقی
  • منبع : کشکوخبر
تداوم بارندگی‌ها در نیمه شمالی استان کرمان تا اواخر وقت امشب

تداوم بارندگی‌ها در نیمه شمالی استان کرمان تا اواخر وقت امشب

رییس اداره پیش بینی هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه در برخی مناطق جنوب و شرق استان فردا نیز بارندگی ادامه خواهد داشت.

به گزارش کشکوخبر رییس اداره پیش بینی هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه در برخی مناطق جنوب و شرق استان فردا نیز بارندگی ادامه خواهد داشت، افزود: بارش ها در نیمه شمالی استان آخر وقت امشب تمام می شود.

“حمیده حبیبی” در گفت و گو با ایسنا درباره شرایط جوی استان کرمان گفت: در شهرستان های رابر، جیرفت، کوهبنان، رفسنجان، راور و زرند بارندگی داشته ایم و در سطح استان تداوم بارندگی را تا اواخر وقت امشب خواهیم داشت.

بارش شدید باران در اهواز

وی با اشاره به اینکه در برخی مناطق جنوب و شرق استان فردا نیز بارندگی ادامه خواهد داشت، افزود: بارش ها در نیمه شمالی استان آخر وقت امشب تمام می شود.

حبیبی با اشاره به اینکه شدت بارش ها از بعدازظهر امروز بیشتر می شود و اکثر مناطق استان کرمان شاهد نزول باران رحمت الهی خواهند بود، بیان کرد: آب گرفتگی معابر عمومی در مناطق جنوب غرب استان پیش بینی می شود.

رییس اداره پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: صبح امروز حداقل دمای شهر کرمان هفت درجه سانتیگراد بود که پیش بینی می شود در گرم ترین ساعات به ۱۲ درجه برسد.

وی با اشاره به پیش بینی هوا در روزهای آینده اظهار کرد: سامانه بارشی روز یکشنبه وارد استان کرمان می شود و بارش های پراکنده در برخی مناطق خواهیم داشت.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*