۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 711
  • 24 ژانویه 2020 - 10:36
  • 45 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : صادقی
  • منبع : کشکوخبر
جدال مدعیان لیگ برتر فوتسال بانوان برای صعود به پلی آف در اهواز

جدال مدعیان لیگ برتر فوتسال بانوان برای صعود به پلی آف در اهواز

هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان در حالی برگزار می‌شود که ۲ تیم مدعی ملی حفاری و مس رفسنجان مقابل یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند.

جدال مدعیان لیگ برتر فوتسال بانوان برای صعود به پلی آف در اهواز

به گزارش کشکوخبر هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه با برگزاری ۶ دیدار پیگیری خواهد شد که در یکی از مهمترین بازی‌ها تیم صدرنشین مس رفسنجان میهمان ملی حفاری در اهواز است.

پانزدهمین دور لیگ برتر فوتسال بانوان در حالی برگزار شد که شاهد رقابتی تنگاتنگ و نفسگیر میان مدعیان کسب عنوان قهرمانی هستیم و اکنون که رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان به هفته های پایانی خود نزدیک می‌شود، تمامی تیم ها در تلاش برای صعود به مرحله پلی آف هستند.

از نکات قابل توجه در مسابقات این فصل غیرقابل پیش بینی بودن مسابقات است چرا که بازیکنان ملی‌پوش به جای حضور در یک یا ۲ تیم خاص، در همه تیم‌ها پراکنده شده اند و این موضوع به جذابیت بیشتر مسابقات کمک کرده است.

در بیست و یک هفته گذشته شاهد بازی های خوبی از سایر تیم ها بودیم اما پنج تیم بالانشین جدول حساب خود را از سایر تیم‌ها جدا کرده‌اند و حالا رقابت تنگاتنگی میان آنها شکل گرفته است تا چهار تیم برتر و نهایی صعود کننده به مرحله پلی آف مشخص شوند.

تیم های مس رفسنجان، ملی حفاری، هیات فوتبال خراسان رضوی، نامی نو و سایپا تهران پنج مدعی لیگ پانزدهم هستند که تا  اینجا در رقابتی جذاب و دیدنی سکوهای اول تا پنجم را به نام خود کرده‌اند؛ کیفیت بازی های این پنج تیم به گونه ای است که از اکنون نمی توان گفت کدام تیم به مرحله پلی آف صعود کرده و جام قهرمانی را بالای سر می برد.

تیم ملی حفاری در شرایطی به مصاف مس رفسنجان (مدعی عنوان قهرمانی) می رود که فصل گذشته در عین شایستگی عنوان سوم این رقابت ها را به خود اختصاص داد، این موضوع باعث می شود انگیزه بازیکنان حفاری به مراتب بیشتر شود چرا که نمی خواهند در این دیدار به راحتی امتیاز از دست دهند. در سوی مقابل تیم مس که از بازیکنان ملی پوش متعددی بهره می برد برای کسب عنوان قهرمانی وارد میدان می شود تا با شکست ملی حفاری برای دیگر تیم ها خط و نشان بکشد.

تیم های مس رفسنجان و ملی حفاری اکنون با ۴۹ و ۴۸ امتیاز در مکان های اول و دوم جدول رده بندی قرار دارند و ملی حفاری در صورتی صدرنشین رقابت ها خواهد شد که هر سه امتیاز بازی را کسب کند.

ملی حفاری که به عنوان باثبات ترین مدعی تاریخ لیگ فوتسال بانوان ایران به شمار می رود در این فصل نیز شانس اول کسب عنوان قهرمانی است و دیگر تیم ها از این موضوع به خوبی مطلع هستند. تنها تغییر تیم ملی حفاری در این فصل حضور مینا بارانی به عنوان سرمربی است که پس از سال ها مجددا هدایت این تیم را برعهده گرفت این در حالی است که بازیکنان این تیم سالها در کنار هم بازی می کنند و بارها تجربه کسب عنوان قهرمانی را دارند.

سال گذشته تیم مس موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات شد و امسال برای کسب قهرمانی تلاش می کنند از سوی دیگر بازیکنان ملی حفاری به دنبال آن هستند که بار دیگر جام قهرمانی را به اهواز آورده و سرود قهرمانی سر دهند، اتفاقی که اصلا دور از انتظار نیست؛ هر چند مسیر دشواری در پیش روی این تیم خوزستانی قرار دارد اما ملی حفاری نشان داده که به خوبی مسیر رسیدن به این کار را بلد است.

تیم مس رفسنجان در چند هفته باقی مانده کار بسیار دشواری در برابر دیگر مدعیان دارد و اگر می خواهد به مرحله پلی آف صعود کند باید در مصاف با چهار مدعی دیگر با دست پر از میدان خارج شوند.

مینا بارانی سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: تمرین خوبی در طول هفته انجام دادیم و بازیکنان به لحاظ جسمانی و تاکتیکی، آماده حضور در مقابل مس رفسنجان هستند

وی در خصوص تیم مس گفت: این تیم امسال جزو مدعیان کسب عنوان قهرمانی است. اگر چه یکی ۲ بازیکن از این تیم جدا شدند اما نباید این تیم را دست کم گرفت.

سرمربی تیم ملی حفاری ادامه داد: شناخت به نسبت خوبی از این تیم داریم و می دانیم تیم دست و پا بسته ای نیستند. ما برای برد وارد میدان می شویم و می خواهیم به عنوان تیم اول به پلی آف صعود کنیم تا کار راحت تری داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان تیمش از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارند گفت: شرایط جسمانی بازیکنانمان بهتر شده و امیدوارم با دست پر از زمین خارج شویم.

دیدار تیم های فوتسال بانوان ملی حفاری و مس رفسنجان، روز جمعه چهارم بهمن ماه در اهواز برگزار می شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*