۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 720
  • 24 ژانویه 2020 - 10:49
  • 118 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : صادقی
  • منبع : کشکوخبر
سرمربی تیم فوتسال حفاری: با بدشانسی قهرمان نشدیم

سرمربی تیم فوتسال حفاری: با بدشانسی قهرمان نشدیم

سرمربی تیم فوتسال زنان شرکت ملی حفاری اهواز گفت: این تیم تا پایان فصل گذشته در صدر جدول لیگ برتر فوتسال قرار داشت، اما در مرحله پلی‌آف با بدشانسی قهرمانی را از دست داد.

سرمربی تیم فوتسال حفاری: با بدشانسی قهرمان نشدیم

«مینا بارانی» روز جمعه در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: در فصل‌های گذشته شاهد حضور سه تیم قوی در لیگ برتر بودیم، چرا که بیشتر بازیکنان ملی‌پوشان را در اختیار داشتند، مشخص بود که کدام تیم قهرمان می‌شود. از فصل گذشته با اضافه شدن مرحله پلی‌آف،  شرایط تغییر کرد. تیم شرکت ملی حفاری اهواز که هفته آخر آن فصل در صدر جدول قرار داشت در پلی‌آف با بدشانسی مواجه شد و قهرمانی را از دست داد.

وی افزود: شرکت ملی حفاری نیز سایپا را که مدتی صدرنشین بود، شکست داد اما در هفته‌های بعد از نامی‌نو که در رده‌های پایین‌تر جدول قرار دارد، شکست خورد. این نتایج نشان می‌دهد ک تیم‌ها انگیزه خوبی دارند.  هفته گذشته تیم هیات خراسان در صدر جدول بود اما با تیم شهروند ساری مساوی کرد و این امر نشان می‌دهد که ساری هم بازیکنان خوبی دارد. تیم‌های نیمه دوم جدول راحت و بدون استرس بازی می‌کنند و این امر به پویایی لیگ کمک می‌کند. اکنون که رقابت سخت و فشرده‌ای میان ۶ تیم بالای جدول وجود دارد این تیم‌ها همه تلاش خود را برای کسب امتیاز و حضور در پلی‌آف می‌کنند. به همین دلیل پیش‌بینی قهرمان این فصل دشوار است.

سرمربی تیم شرکت ملی حفاری اهواز ادامه داد: فلسفه پلی‌آف را در بخش زنان نمی‌دانم و دلیل گذاشتن این مرحله در لیگ فوتسال زنان را درک نمی‌کنم. تیمی ممکن است تمام تلاش خود را انجام داده و در مرحله گروهی قهرمان شود. چه لزومی دارد برای زنان با وجود امکانات و حامی مالی کم و نداشتن پخش تلویزیونی مرحله پلی‌آف برگزار کنیم. امیدوارم ادامه برگزاری مرحله پلی‌آف به نفع فوتسال زنان باشد.

وی یادآور شد: در این هفته حساس‌ترین دیدار خود با مس رفسنجان را در پیش‌رو داریم. رفسنجان در این فصل فراز و نشیب‌هایی داشته و تیم خوب و بازیکنان تکنیکی دارد. ما نیز برای رویارویی با این تیم از آمادگی کامل از نظر روحی، روانی، تاکتیکی و جسمانی برخورداریم. بازیکنان ما با انگیزه هستند و همه تلاش خود را برای کسب امتیاز این بازی و حضور در پلی‌آف می‌کنند.

بارانی دلیل باخت تیم‌های صدرنشین برابر تیم‌های انتهای جدول را مصدومیت بازیکنان عنوان کرد و گفت: این تیم‌ها به دلیل محرومیت و آسیب‌دیدگی بازیکنان آن هم در دیدارهای پایانی فصل تن به شکست می‌دهند. ما نیز بازیکن خوبی چون «سهیلا محمودی» را به دلیل آسیب‌دیدگی از دست دادیم و همین امر می‌تواند روی عملکرد یک تیم تاثیرگذار باشد.

وی اضافه کرد: حضور داوران خیلی خوب برای لیگ فوتسال زنان انگشت‌شمار و همین تعداد هم ممکن است اشتباهاتی در قضاوت‌های خود داشته باشند. در این فصل هم نمی‌گوییم که این اشتباهات به عمده بود اما در ۲ دیدار از قضاوت‌های این دواران ضربه خوردیم. امیدوارم فدراسیون فکری به حال این داوران کند و حداقل داوران با تجربه را برگزیند یا کلاس‌های دانش‌افزایی بهتری را برگزار کنند. خیلی از مربیان از داوری شاکی هستند. زیرا اکنون سطح لیگ پویا شده اما داوران خوب قضاوت نمی‌کنند.

سرمربی تیم ملی حفاری اهواز گفت: ۶ ملی‌پوش در تیم ما حضور دارند. هر بازیکنی در باشگاه خود به سبک و روش مربی آن باشگاه بازی می‌کند و به یقین «شهناز یاری» مربی خوبی است و سبک خاص خود را برای پیشبرد اهداف تیم ملی ‌فوتسال زنان در نظر می‌گیرد. تجربه حضور در لیگ فوتسال به بازیکنان کمک می‌کند. همچنین بتدریج بازیکنان جوانی به تیم ملی تزریق می‌شوند تا سبب تقویت آینده تیم باشند. اطمینان دارم با این لیگ پویا و تجربیات، یاری سرمربی تیم ملی، هت تریک قهرمانی آسیا برای ایران رقم می‌خورد.

تیم ملی حفاری اهواز در این فصل با ۴۸ امتیاز در رده دوم جدول لیگ برتر فوتسال زنان قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*