۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 753
  • 24 ژانویه 2020 - 14:59
  • 110 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : صادقی
  • منبع : کشکوخبر
کاراته کاران اصفهانی مقام اول رقابت های کاراته سبک سو کیوکوشین قهرمانی کشور

کاراته کاران اصفهانی مقام اول رقابت های کاراته سبک سو کیوکوشین قهرمانی کشور

بانوان ورزشکار اصفهان در رقابت های کاراته سبک سوکیوکوشین قهرمانی کشور اول شدند.

به گزارش کشکوخبر در این رقابت ها که در اصفهان برگزار شد پس از اصفهان استان های خوزستان و فارس عنوان های رتبه های دوم و سوم را کسب کردند.

رییس سبک سو کیوکوشین کاراته کشور دراین رقابت ها گفت: دراین دوره از رقابت ها به دلیل شدت بارندگی های زمستان برخی از استان ها از بازی جا ماندند و تنها ۱۰ استان باحضور ۳۰۰ ورزشکار شرکت کرده اند.

وحید بهرمان، رقابت های این دوره را از اهمیت بالایی برخوردار دانست و افزود:  برترین های این رقابت ها  جواز حضور در تیم ملی را کسب می کنند و پس  از آن به رقابت های جهانی اعزام خواهند شد.

وی گفت: این دوره از رقابت ها به صورت متمرکز در تمام رده های سنی خردسالان,نوحوانان.جوانان,امید و بزرگسالان آقایان و بانوان در دو بخش کمیته و کاتا برگزار می شود.

رییس سبک سو کیوکوشین کاراته کشور همچنین  این سبک را  از پرطرفداراترین سبک های رشته کاراته در کشور دانست و افزود: نوع تکنیک ها و وجود برخی فنون این سبک را از دیگر سبک های رشته کاراته متمایز کرده است.

وحید بهرمان، ایران را یکی از قطب های برتر این سبک در دنیا و در رقابت های جهانی سال ۲۰۱۶ نایب قهرمان در این سبک معرفی کرد و گفت : رقابت های جهانی این سبک هر ۴ سال یکبار برگزار می شود و در سال میلادی ۲۰۲۰  مصادف با فروردین سال سال آینده  به میزبانی کشور ژاپن برگزار خواهد شد.

این رقابت ها در بخش آقایان تا امروز  ادامه دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*