۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 825
  • 26 ژانویه 2020 - 18:30
  • 1017 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : صادقی
  • منبع : کشکوخبر
تیم قشقایی شیراز نخستین باخت گل ریحان البرز را رقم زد

تیم قشقایی شیراز نخستین باخت گل ریحان البرز را رقم زد

شیراز-ایرنا- تیم قشقایی شیراز نخستین باخت تیم گل ریحان البرز را در مسابقات فوتبال دسته یک کشور رقم زد.

این بازی که عصر یکشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد، تیم میزبان با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید.

نیمه نخست این دیدار هر ۲ تیم بازی پایایی انجام دادند اما بهترین بخت این نیمه نصیب گل ریحان البرز شد و   کیانوش میرزایی  در دقیقه ۱۳  در مصاف تک با تک با مسلم حق شناس  سنگربان تیم میزبان نتوانست دروازه این تیم را باز کند و نیمه نخست بدون گل پایان یافت.

در نیمه دوم نیز تیم گل ریحان که در رده دوم جدول جای داشت بازی را در دست گرفت اما از این برتری نتوانستند نتیجه بگیرند و در دقیقه ۶۶ هم گل خوردند.

در این لحظه به دنبال خطایی که بر روی مهاجم تیم قشقایی صورت گرفت داور نقطه پنالتی را نشان داد و محمد جواد عباسی توپ را تبدیل به گل کرد .

در ادامه بازی، تیم میهمان برای جبران گل خورده حملاتی را روی دروازه تیم قشقایی انجام داد و این تیم هم چشم به ضد حمله داشت و در دقایق ۷۲ و ۷۴ هم حسین حیدری و مرتضی سنجانکی در مصاف تک به تک با دروازبان تیم گل ریحان نتوانستند تعداد گل های خود را افزایش دهند.

سرانجام این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تیم قشقایی پایان یافت.

شکست فجر شهید سپاسی برابر ملوان

همچنین تیم فجر شهید سپاسی در این هفته در انزلی به مصاف تیم ملوان این شهر رفت  و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد و به رده ششم جدول رفت .

با پایان یافتن هفته بیست و یکم تیم مس رفسنجان با ۴۲ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت، گل ریحان البرز با ۳۸ امتیاز و نود ارومیه با ۳۷ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

تیم فجرسپاسی با ۳۴ امتیاز به رده ششم سقوط کرد و تیم قشقایی هم با ۲۶ امتیاز دهم است.

در مسابقات فوتبال لیگ دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس ازر انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول به لیگ برتر دوره بیستم در سال ۹۹ صعود خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*