۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 942
  • 03 فوریه 2020 - 18:46
  • 176 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : صادقی
  • منبع : کشکوخبر
کلنگ بوستان امام خمینی (ره) زرند به زمین زده شد

کلنگ بوستان امام خمینی (ره) زرند به زمین زده شد

در سومین روز از دهه مبارک فجر کلنگ طرح عمرانی بوستان امام خمینی (ره) زرند به زمین زده شد.

به گزارش خبرنگار کشکوخبر کلنگ ساخت بوستان امام علی(ع) در سومین روز دهه مبارک فجر با حضور صادق زاده فرماندار،  مهدلو شهردار، رحمانی رئیس و اعضاء شورای شهر و جمعی از روسای ادارات ونهاد‌های شهرستان زرند به زمین زده شد.

مهدلوشهردار زرند در آئین کلنگ زنی ساخت این بوستان با بیان این شهرداری به دنبال اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در همه مناطق شهر می‌باشد گفت: از جمله برنامه‌هایی که می‌توان در راستای شادابی روحیه شهروندان انجام دهیم ایجاد پارک‌های محله‌ای است که زمینه‌های مساعد و مناسبی را برای تفریح و سرگرمی اهالی و خانواده‌های فراهم می‌کند.

شهردار زرندایجاد اماکن تفریحی برای گذران اوقات فراغت در محلات را یکی از ضروریت‌های توسعه پایدار محله‌ای دانست و افزود:تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا این پارک را که از خواسته‌های چندین ساله مردم می‌باشد در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهره برداری برسانیم.

شهردار زرند با اعلام اینکه بیشترین سعی شهرداری احداث پارک‌های محله‌ای و ایجاد فضای سبز در محلات شهر می‌باشد، گفت: شهرداری زرند درخصوص توسعه فضای سبز و احداث پارک‌های محله‌ای و نیز آسفالت ریزی معابر در طی دو سال گذشته اقدامات خوبی را به ثمر رسانده است که امیدواریم این برنامه‌ها تداوم داشته باشد.

منتخب شورای شهر زرند محدودیت‌های مالی را یکی از مشکلات اساسی شهرداری‌ها عنوان کرد و با اعلام اینکه این بوستان در زمینی به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع احداث خواهد شد افزود:برای اجرای و ساخت این بوستان بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان هزینه در نظر گرفته شده است.

محمد رضا مهدلو گفت:فضای سبز مناسب، مبلمان پارکی، نیمکت، وسایل بازی پلی اتیلن و ست تندرستی، آلاچیق و… از جمله امکاناتی است که در ساخت این پارک محله‌ای نصب خواهد شد.

صادق زاده فرماندار و رحمانی رئیس شورای شهر از اقدامات مجموعه شهرداری قدردانی و اجرای این برنامه را راه حل مناسبی برای پر کردن اوقات فراغت شهروندان دانستند.

همچنین  کلنگ عملیات لوله گذاری شرق به غرب زرند در سومین روز از دهه مبارک فجر به زمین زده شد.

کلنگ عملیات لوله گذاری بیش از ۹۰۰۰ متر طول از فضا‌های سبز شهر زرند با حضور  صادق زاده فرماندار،  مهدلو شهردار،  رحمانی رئیس و اعضاء شورای شهر و جمعی از روسای ادارات ونهاد‌های شهرستان زرند به زمین زده شد.

مهدلو شهردار زرند در این مراسم با اعلام اینکه یکی از اهداف شهرداری زرند توسعه شبکه آبیاری در فضا‌های سبز شهری می‌باشد گفت: در راستای توسعه فضای سبز و کاهش مصرف آب در این فضا‌ها شهرداری زرند اقدام به لوله گذاری بیش از ۹۰۰۰ متر طول از فضا‌های سبز شهر زرند خواهد نمود.

محمد رضا مهدلو با اعلام اینکه عملیات توسعه شبکه آبیاری در تمام سطح شهر اجرائی خواهد شد گفت: خیابان بهشتی، مدرس، کمربندی رفسنجان، پزشک، انقلاب، مطهری شمالی و جنوبی، جمهوری اسلامی، باهنر، حجت غربی و شرقی در این طرح لوله گذاری خواهد شد.

منتخب شورای شهر زرند با اعلام اینکه فضای سبز مناسب در شهر، علاوه بر بالابردن سلامت جسمانی موجب آرامش خاطرو بازدهی و کارائی بیشتر در زندگی شهروندان می‌شود افزود:بیش از ۱۰۰۰ متر لوله گذاری در کمربند سبز بلئوار ایت الله خامنه‌ای و ۲۵۰۰ متر آبیاری قطره‌ای در بلوار ۱۵ خرداد و تختی نیز در این طرح اجرائی خواهد شد.

اوبا اعلام اینکه بیش از ۸۰ میلیون لیتر صرفه جوئی سالانه در سفره‌های آب زیر زمینی خواهد شد گفت:کاهش دوره آبیاری به ۱۵ روز و جمع آوری ۳۰ انشعاب پرمصرف از دیگر اهداف اجرای این طرح می‌باشد.

شهردار هزینه اجرای این طرح را بالغ بر ۳ میلیارد تومان عنوان کردو گفت: امیدواریم با این اقدامات و با همراهی و مشارکت شهروندان شاهد توسعه، بهسازی و بهبود فضای سبز شهری و همچنین صرفه جویی در مصرف آب، بهبود و ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات در سطح شهر باشیم.

علی صادق زاده فرماندار زرند نیز ضمن قدردانی از توجه شهرداری به مسائل فنی و عمرانی و فضای سبز گفت: طرح‌های مناسب عمرانی، زیباسازی و خدمات شهری که در طی دو سال گذشته در شهر زرند اجرا شده بسیار ارزشمند است، اما ظرفیت و توانایی‌های این شهر می‌طلبد تا طرح‌های بزرگی در حوزه‌های مختلف از سوی دستگاه‌ها و شهرداری انجام و محقق شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اعلام اینکه تلاش‌های کارکنان زحمت کش شهرداری در ارائه خدمات و اجرای طرح‌های عمرانی باید مورد تجلیل قرار گیرد گفت:امیدواری با اجرای این طرح شاهد افزایش سرانه فضای سبز در شهر زرند و خصوصا قسمت غرب این شهر باشیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*